Be Lenka Play, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Okrem noviniek pre dospelých, slovenská značka Be Lenka priniesla na trh prvý detský model s názvom Play. Celoročky sa vyrábajú v 9 farebných prevedeniach, od čísla 25 do 35. Recenzia sa týka farby Sparkle vo veľkosti 28.

Zvršok je kožený, má zaujímavú úpravu, ktorá zaujme všetky malé princezné 🙂 Prevedenie pôsobí prepracovane a kvalitne, hmotnosť jednej topánky vo veľ. 28 je 166g. Pozrite si aj video prevedenia.

Be Lenka Play – video prevedenia. Vyrábajú sa v 9 farbách od veľkosti 25 do 35.👇👇https://bit.ly/be-lenka-detske-barefoot

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Pondelok 27. júla 2020

Celoročky Play sa zapínajú na dva suché zipsy prevlečené cez kovové očká. Horný suchý zips je uchytený o kožené očko jazyka, vďaka čomu sa jazyk nebude posúvať do strán. Oba suché zipsy sú na koncoch 3x prešité a v prípade, že sú dlhé, môžete ich jednoducho skrátiť odstrihnutím.

Vnútro je sieťované, pre potivé detské nôžky ideál. Stielky sú vyberateľné, ohybné, majú hrúbku 3mm. Zhora sú textilné, zospodu penové.

Výška od podrážky po vrch topánky je cca 8,5cm. Okolo členku sú polstrované, zároveň je v tejto časti zvonku textília.

Päta je čiastočne spevnená vyvýšenou podrážkou, kde sa nachádza aj logo značky. V pätovej časti je aj jedna vrstva kože navyše. V zadnej časti majú uško.

Topánky majú nulový drop, spĺňajú teda kritériá barefoot obuvi. Podrážka je po celom obvode vyvýšená, chráni zvršok pred okopaním. Ohybnosť je dobrá už od nova do všetkých smerov, pozrite si aj video ohybnosti.

Be Lenka Play – video ohybnosti. Podrážka ma výstupky, čo oceníte aj v miernom teréne či v lesnej škôlke. Ohybnosť je dobrá už od nova.Kúpite tu v 9 farbách 👇👇https://bit.ly/be-lenka-detske-barefootCelá recenzia už dnes na webe stastnenozky.sk

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Pondelok 27. júla 2020

6mm podrážka má výstupky, čo ocenia mamičky detí chodiacich do lesnej škôlky. Tvar špičky je vhodný pre dominantné (najdlhšie) palce, tiež na nohy s druhým prstom dlhším ako palec. Sedia aj nohám s výraznejším sklonom od palca k malíčku, s tzv. strieškou.

Vnútorné rozmery veľkosti 28 sú 182×73-74mm. Vhodnosť obuvi je potrebné overiť  aj premeraním nôh obuvi. 

Be Lenka Play sedia na normálne a širšie nôžky, nižší až vyšší priehlavok, užšie aj širšie členky. Kombinácia nízky priehlavok a úzky členok nemusí vždy sedieť. Pre lepšie dotiahnutie môžete vynechať očko na jazyku. Nohám, ktoré majú vyšší priehlavok a smerom k prstom sú bacuľaté, nemusia topánky sedieť v mieste švov v prednej časti. Topánky sú ideálne na nôžky plutvičky. Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Model Play skúšalo viacero detí s úzkym členkom nízkym aj normálnym priehlavkom. Pre lepšie dotiahnutie bolo niektorým deťom potrebné vynechať očko na jazyku a tiež odstrihnúť konce suchých zipsov.

Porovnanie s Baby Bare FEBO Spring. Be Lenka majú pätu užšiu, tiež majú lepší tvar špičky.

Porovnanie s Jonap B1. Be Lenka sú na strana palca rovnejšie, v päte sú užšie a celkovo sú vyššie.

Porovnanie s Fare Bare. Be Lenka sú v oblasti švov na špičke vyššie, idú lepšie dotiahnuť okolo členku. Fare Bare majú na strane palca výraznejšiu špičku.

Ak sa vám recenzia páčila, zdieľajte ju ďalej 🙂

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

maxatko

Spoznajte Maxatko

V novom projekte Magazín môžete nakuknúť do zákulisia e-shopov, predajní, výrobcov a dozvedieť sa informácie o rôznych novinkách zo  sveta barefoot obúvania. Verím, že sa

beda linda - blueberry

Beda Linda vs. Blueberry, porovnanie

šírka nôh: normálne široké až široké priehlavok: nižší až vyšší členky: užšie až širšie Značka Beda je obľúbenou voľbou najmä na širšie nôžky. Na trhu pribudlo viacero

Protetika novinky jeseň/zima 2020

Protetika prichádza každú sezónu s novinkami, v tomto článku vám predstavím nové barefoot modely na jeseň a zimu 2020. Tento článok vznikol vďaka spolupráci s