Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Fare Bare celoročné topánky s flisom, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: užšie až normálne

Fare Bare celoročné topánky sa vyrábajú vo viacerých verziách, v tejto recenzii sa pozrieme na vyššie celoročky zateplené flisom. Vyrábajú sa vo veľkostiach 28 až 32.

Prevedenie

Materiál zvršku je brúsená koža, vo vnútri je flis. Po impregnácii zvládnu aj dážď. Suché zipsy sú kvalitné, zatiaľ držia dobre. Jazyk je tiež prichytený suchým zipsom, a teda počas chôdze drží kde má.

Fare Bare majú dve stielky – vrchná je tuhšia, má tvarovaný žliabok na pätu. Odporúčam ju ponechať len v prípade vpadnutých členkov. Po jej vybratí získate viac miesta na dĺžku, ale aj na priehlavok. Druhá, tenšia, je tiež kožená avšak je rovná.

Podrážka

Podrážka je ohybná priečne aj pozdĺžne, po obvode a pod pätou je tuhšia. Vzadu je vyvýšená, na špičke je tiež trochu potiahnutá nahor, tým sú chránené pred okopaním.  Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Fare Bare sú ideálne na nôžky plutvičky.

Ako Fare Bare sedia?

Vnútorná dĺžka veľkosti 29 s tvarovanou stielkou je 187mm a s tenkou 189mm. Šírka s tvarovanou stielkou je 76mm a s tenkou 78mm.

Tieto Fare Bare sedia na stredne široké a široké nohy, nižší až normálny priehlavokužšie a normálne členky. Pri pocite tlačenia pomôže vybrať tvarovanú stielku a nosiť ich s tenkou. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

fare-bare-flis-celorocky

Similar Posts