Be Lenka Grace, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie, niekedy aj užšie
  • členky: užšie až širšie

Leto a sandále. Táto dvojica jednoducho patrí k sebe. A ešte k tomu slovenské sandále! Veru, slovenská značka Be Lenka sa rozbehla, tento rok pre vás pripravili až 3 novinky sandál – model Grace, Promenade a Flexi. v ponuke je stále aj minuloročný model Summer. Mala som možnosť zrecenzovať všetky tohtoročné novinky, nižšie sa pozrieme na model Grace vo farbe Rose, vo veľkosti 38. Sú zaradené do kategórie módna obuv, vyrábajú sa ešte vo zlatej a bielej farbe, od veľkosti 36 do 43. Cena za sandále je okolo 79eur.

Sandále majú kožené remienky, púdrová je univerzálna farba. Tiež aj štýlovo ich ľahko skombinujete k rôznym outfitom. Remienok vedený cez prstové kĺby sa reguluje suchým zipsom, jednoducho si ho prispôsobíte. Koniec je prešitý remienok sa dá skrátiť.

Hmotnosť jednej topánky je 125g. Pozrite si aj video prevedenia.

Leto máme v plnom prúde, preto sa najbližšie recenzie zameriam najmä na sandále ☀️👣Čakajú vás napríklad aj recenzie na všetky letné novinky od Be Lenka. Model Grace sa vyrába v púdrovej , zlatej a bielej 👇https://bit.ly/be-lenka-gracePozrite si zatiaľ video prevedenia.

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Nedeľa 5. júla 2020

Remienok okolo členku sa tiež pekne prispôsobí, má až 7 dierok. Na konci je prešitý, v prípade potreby ho ľahko skrátite. Zapínanie je vylepšené gumičkou, vďaka čomu sedia sandále ešte lepšie a pri voľnejšom nastavení dierok si ich obujete aj bez rozopínania.

Stielka je kožená, po celom obvode sú sandále prešité, pod pätou je logo značky. Remienky sú uchytené medzi stielkou a platňou, nie je ich však cítiť.

Podrážka má 4mm, spolu so stielkou má 5-6mm. Platňa je flexibilná, pozrite si aj video ohybnosti. Drop je samozrejme nulový 🙂

Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším (dominantným) palcom alebo mierne dlhším druhým prstom. Sedia najmä na nohy s výraznejším sklonom od palca k malíčku, s tzv. strieškou.

Dĺžka platne je 249mm, šírka 98mm, záleží aj na mieste merania. Údaje sedia s tabuľkou výrobcu pri produkte. Odporúčaný nadmerok je individuálny, rátajte aspoň so 7mm nadmerkom do dĺžky. Výber vhodnej veľkosti závisí aj od nastavenia, tvaru nôh a prstov. Ak si nie ste istí vhodnosťou, môžete využiť služby on-line barefoot poradenstva.

Be Lenka Grace sedia najmä na normálne až širšie nohy, niekedy aj na užšie. Prispôsobia sa na úzke aj širšie členky.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky. Tvarovo mi sedia pekne, prsty majú priestor na prácu, aj malíček je voľný. Na fotkách sú aj Promenade a Flexi (celé recenzie pribudnú čoskoro na webe). Zo všetkých noviniek mi sedia najlepšie práve Grace.

Myslím si, že výroba noviniek značku Be Lenka posunula výrazne vpred. Sandále Grace sa prispôsobia na viacero typov nôh, sú štýlovo univerzálne a pohodlné.

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

maxatko

Spoznajte Maxatko

V novom projekte Magazín môžete nakuknúť do zákulisia e-shopov, predajní, výrobcov a dozvedieť sa informácie o rôznych novinkách zo  sveta barefoot obúvania. Verím, že sa

beda linda - blueberry

Beda Linda vs. Blueberry, porovnanie

šírka nôh: normálne široké až široké priehlavok: nižší až vyšší členky: užšie až širšie Značka Beda je obľúbenou voľbou najmä na širšie nôžky. Na trhu pribudlo viacero

Protetika novinky jeseň/zima 2020

Protetika prichádza každú sezónu s novinkami, v tomto článku vám predstavím nové barefoot modely na jeseň a zimu 2020. Tento článok vznikol vďaka spolupráci s