Zoznam značiek

Zoznam značiek

Nemecká značka Affenzahn je obľúbená pre kvalitnú obuv s premakanými detailmi. Štýlové barefoot topánky sa vyrábajú od veľkosti 21 do 32, dedia na užšie až normálne široké nohy. Kúpite ich v slovenských aj českých e-shopoch. Recenzie na obuv Affenzahn nájdete tu.

Za touto slovenskou značkou stojí Lenka Cenigová Gajarská. Lenka dokázala aj napriek hendikepu rozbehnúť vlastné podnikanie a prináša tak mnohým rodičom radosť z nosenia detí. Okrem pomôcok a doplnkov na nosenie detí, vyrába Be Lenka aj barefoot obuv pre dospelých (veľ. 36-46) aj deti (veľ. 25-35). Na svoje si prídu aj zákazníci, ktorí uprednostňujú vegánske materiály. Obuv pre dospelých je vhodná na normálne až širšie nohy, detské topánky sedia na širšie nohy. Túto obuv si môžete zakúpiť priamo v ich predajni v Žiline alebo cez e-shop. Recenzie na obuv Be Lenka nájdete tu.

Dánska značka Bundgaard je známa pre svoje kvalitné odolné barefoot topánky a minimalistický dizajn. Obuv sedí na užšie až normálne široké nohy, niektoré modely aj na širšie nohy. Kúpite ich v slovenských aj českých e-shopoch. Recenzie na obuv Bundgaard nájdete tu.

Ak vyhľadávate štýlové a pohodlné barefoot topánky, Feelgrounds sú to pravé pre vás! Zakladatelia značky veria v prirodzený pohyb a jeho prínos na naše zdravie. Topánky sú vyrábané z recyklovaných materiálov, sú veľmi ľahké a vegánske. Sedia na normálne široké nohy. Kúpite ich priamo cez e-shop, od veľkosti 36 do 49. Recenzie na obuv Feelgrounds nájdete tu.

Ak hľadáte prepracované topánky s dôrazom na kvalitu použitých materiálov, ste na správnej adrese! Portugalská značka Mukishoes je populárna aj medzi vegánmi. Ich obuv je vhodná na užšie až normálne široké nohy. Kúpite ich aj v slovenských a českých e-shopoch, od veľkosti 36 do 48. Recenzie na obuv Mukishoes nájdete tu.