Barefoot | detské barefoot | Recenzie

bLifestyle Gibbon, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až normálne

bLifestyle Gibbon sú prvým modelom tejto značky, s novým typom podrážky, ktorá má výrazný dezén. Tento zimný model s membránou je veľmi vydarený, v recenzii vám predstavím veľkosť 30 v modrej farbe. Celú ponuku bLifestyle nájdete v littlefeet.sk

Prevedenie

Zvršok je kožený, tento model má aj membránu. Pre zachovanie vlastností nezabúdajte na pravidelnú impregnáciu. Model Gibbon sa zapína na dva suché zipsy prevlečené cez kovové očká. bLifestyle sa radia medzi kvalitné topánky, pozrite si tiež video prevedenia.

Jazyk je po bokoch prišitý. Vnútro je vlnené, takisto aj vyberateľné stielky. Odporúčam vyberať ich po každom dlhšom nosení, aby sa presušili.

Po obvode sú čižmičky polstrované. Zadná časť má praktický výkroj, päta nie je spevnená tvrdým opätkom (spevnenie je zachytené aj vo videu).

Podrážka a ohybnosť

Nová podrážka má dezén, čo mnohí rodičia najmä v zime preferujú. Model Gibbon je vhodný aj do terénu. Podrážka je po obvode vyvýšená a ešte aj prešitá. Ohybnosť je zachytená aj vo videu.

Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. bLifestyle sedia pekne aj na skosené prsty od palca k malíčku.

Ako bLifestyle Gibbon sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 30  195×73-74mm, čo sedí s tabuľkou littlefeet.sk. Pozor, mnohé e-shopy majú rozmery skopírované z celoročných bLifestyle a nesedí to. Sedia na užšie až stredne široké nohy, nižší až mierne vyšší priehlavok. Sedia na užšie až normálne členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách nižšie sú obuté na nohách s nižšími priehlavkami a úzkymi členkami. Sedia veľmi dobre, sú pohodlné a dajú sa pekne utiahnuť. 

S bLifestyle máme veľmi dobré skúsenosti, moje deti nosili spolu 6 párov a je to jedna z mála značiek, ktorá im sedí. Modrá farba je praktická aj na údržbu a pri správnej starostlivosti vyzerajú topánky veľmi dobre.


Similar Posts