Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Livie Luca Pio Pio II balerínky, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Balerínky patria ku každej malej princeznej 🙂 V barefoot svete je detských naozaj málo. Chcem vám preto predstaviť Livie Luca Pio Pio II, ktoré sa vyrábajú vo viacerých farbách, od veľkosti 21 do 33. Pozor, ide o modely na honeycomb podrážke, ktoré sú odlišné od modelu na turf podrážke (v recenzii je to rozpísané bližšie). Recenzované sú balerínky vo veľkosti 31 a 33, vo farbe Desert Rose Shimmer. Recenzia vznikla vďaka spolupráci s Nožičkovom, kde ich nájdete vo viacerých farbách a veľkostiach.

livie-luca-pio-pio-ii

Pre malé princezné

Zvršok je z trblietavej brúsenej kože, na špičke je zlatý vtáčik. Po celom obvode podrážky sú prešité obuvníckou niťou. Pozrite si aj video prevedenia.

Zapínajú sa remienkom so suchým zipsom, na jeho konci je milá aplikácia.

Vnútro je kožené, stielka tiež. Stielka nie je vyberateľná, je mäkká. Okolo členku a päty sú polstrované, vďaka čomu sa lepšie prispôsobia okolo členku. 

Päta je jemne spevnená, topánočky pekne držia tvar.

Honeycomb podrážka je typická svojou vzorkou „včelieho plastu“. Pio Pio poznáte aj na turf podrážke, tento model je však na široké nohy a vysoký priehlavok. Honeycomb podrážka má mierny drop, čiže pod pätou sú topánočky trochu vyššie ako pod špičkou. Balerínky sa nosia skôr na príležitosti a kratší čas, vzhľadom na nedostatok tohto druhu obuvi to nie je veľkou prekážkou. Tvar špičky je vhodný najmä pre nohy s druhým prstom dlhším. Ohybnosť podrážky je dobrá, nosením ešte zmäknú. Pozrite si aj video ohybnosti.

Ako sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 31 199x74mm, veľkosť 33210x78mm.

Livie Luca Pio Pio II sedia na normálne a širšie nohy, normálny aj vyšší priehlavok a na normálne a širšie členky. Niekedy idú utiahnuť aj na nohy s užšími členkami a normálnym priehlavkom. Nohám, ktoré sú v oblasti prstov nižšie, môže vzniknúť v tejto oblasti medzera. budú mať Odporúčam nadmerok do dĺžky 0,7-0,9cm. Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby on-line poradenstva. 

Na fotkách je dieťa s rozmermi nôh 190x74mm, členok užšípriehlavok nižší, päty užšie.


Similar Posts