Poradenstvo

Trápite sa s výberom vhodnej obuvi alebo posielate späť do e-shopov nesediace topánky? Zaujíma vás, čo je nové v barefoot svete? Pridajte sa k nám do poradenskej skupiny na Facebooku.

Spolupráce

Spoločné projekty a aktivity napomáhajú k šíreniu osvety a odborných informácií týkajúcich sa bosej chôdze a zdravého obúvania. Ak ste e-shop alebo výrobca a máte záujem o spoluprácu, neváhajte ma kontaktovať.

Volám sa Terézia Sopková a som tu pre vás...

...volajte, píšte...

e-mail

stastne.nozky.barefoot@gmail.com

Instagram

/stastne.nozky

O mne

Ahojte, volám sa Terka.

Šťastné nôžky vznikli ako reakcia na potreby mnohých rodičov a ľudí, ktorí riešia zdravé obúvanie, obuv na prvé kroky, problémy s nohami, či bolesti nôh. Sama som mala bolesti nôh a chrbtice, začínali sa mi tvoriť vbočené palce (hallux valgus) spôsobené úzkou obuvou s nevhodným tvarom špičky. Vďaka bosej chôdzi a barefoot obuvi mi tieto problémy zmizli a stav nôh sa zlepšil.

Nohám, chôdzi naboso a barefoot obúvaniu sa venujem aktívne. V tejto oblasti sa vzdelávam študovaním literatúry a odborných štúdií, mám tiež certifikát Barefoot Training Specialist, absolvovala som kurz Natural Foot.

Zúčastňujem sa na vývoji nových modelov barefoot obuvi a testujem prototypy od rôznych výrobcov. Vediem tiež workshopy v rôznych mestách s cieľom šíriť osvetu o zdraví nôh, o riešení problémov s nohami a zdravom obúvaní dospelých a detí už od prvých krokov.

Na tomto webe nájdete články týkajúce sa nôh, chôdze naboso a zdravého obúvania. Do článkov sa snažím vniesť svoje skúsenosti z poradenstiev, nové poznatky a informácie. Samostatnou kategóriou sú návody na meranie, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v danej problematike. Nájdete tu tiež podrobné recenzie na obuv vrátane videí.

Pridajte sa k nám do našej komunity, kde si navzájom radíme a dozviete sa, čo je nové v barefoot svete. Skupinu nájdete na Facebooku, pod názvom Šťastné nôžky – barefoot skupina

Verím, že sa tu budete cítiť príjemne 🙂                 

Prejsť na články