Poradenstvo

Trápite sa s výberom vhodnej obuvi alebo posielate späť do e-shopov nesediace topánky? Využite poradenstvo ku kúpe vhodných topánok. Bonusom ku každému poradenstvu sú zaujímavé zľavy do rôznych e-shopov.

Spolupráce

Spoločné projekty a aktivity napomáhajú k šíreniu osvety a odborných informácií týkajúcich sa bosej chôdze a zdravého obúvania. Ak ste e-shop alebo výrobca a máte záujem o spoluprácu, neváhajte ma kontaktovať.

Volám sa Terézia Sopková a som tu pre vás...

...volajte, píšte...

e-mail

stastne.nozky.barefoot@gmail.com

telefón

+421 944 009 353

Instagram

/stastne.nozky

O mne

Ahojte, volám sa Terka.

Šťastné nôžky vznikli ako reakcia na potreby mnohých rodičov a ľudí, ktorí riešia zdravé obúvanie, obuv na prvé kroky, problémy s nohami, či bolesti nôh. Sama som mala bolesti nôh a chrbtice, začínali sa mi tvoriť vbočené palce (hallux valgus) spôsobené úzkou obuvou s nevhodným tvarom špičky. Vďaka bosej chôdzi a barefoot obuvi mi tieto problémy zmizli a stav nôh sa zlepšil.

Nohám, chôdzi naboso a barefoot obúvaniu sa venujem aktívne. V tejto oblasti sa vzdelávam študovaním literatúry a odborných štúdií, mám tiež certifikát Barefoot Training Specialist, absolvovala som kurz Natural Foot.

Zúčastňujem sa na vývoji nových modelov barefoot obuvi a testujem prototypy od rôznych výrobcov. Vediem tiež workshopy v rôznych mestách s cieľom šíriť osvetu o zdraví nôh, o riešení problémov s nohami a zdravom obúvaní dospelých a detí už od prvých krokov.

Na tomto webe nájdete články týkajúce sa nôh, chôdze naboso a zdravého obúvania. Do článkov sa snažím vniesť svoje skúsenosti z poradenstiev, nové poznatky a informácie. Samostatnou kategóriou sú návody na meranie, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v danej problematike. Nájdete tu tiež podrobné recenzie na obuv vrátane videí.

Hlavnou činnosťou šťatných nožiek je online aj osobné barefoot poradenstvo, čiže dôkladný výber barefoot obuvi na základe rozmerov nôh a ďalších dôležitých parametrov, ktoré je potrebné pri výbere tých správnych topánok zohľadniť. Poradenstvo môžete využiť online alebo osobne v Martine a okolí. Výstupom poradenstiev je podrobná tabuľka, ktorá vás odbremení od nekonečného hľadania vhodnej obuvi, kupovania a vracania nesadnúcich topánok späť do e-shopu. Tabuľka obsahuje okrem užitočných informácií, návodov a zliav do niektorých e-shopov najmä vhodnú obuv na dané nohy vrátane odkazov na ne. Stačí, ak si vyberiete obuv, ktorá sa vám najviac pozdáva 🙂

Každoročne organizujem v Martine barefoot Festival Šťastné nôžky, aj o ňom nájdete na tejto stránke informácie.

Verím, že sa tu budete cítiť príjemne 🙂

Potrebujem poradiť                   Prejsť na články