Protetika novinky jeseň/zima 2020

Protetika prichádza každú sezónu s novinkami, v tomto článku vám predstavím nové barefoot modely na jeseň a zimu 2020. Tento článok vznikol vďaka spolupráci s topanocky.eu, kde si tieto novinky budete môcť zakúpiť.

Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, využite možnosť on-line poradenstva.

Jesenné modely

Jesenné novinky sú na dvoch typoch podrážok – guličková (2 modely) od veľkosti 19 do 26 a čiarkovaná (8 modelov) od veľkosti 19 do 35. Všetky jesenné modely sú 100% barefoot.

guličková a čiarkovaná podrážka

Vnútorné rozmery: guličkové veľkosť 21 – 134x60mm, čiarkované veľkosť 19 – 120x55mm, 21 – 132x60mm, 31 – 204x75mm.KLEO koral a green (veľkosti 19-26)

Medzi novinkami sú aj modely na typickej „guličkovej“ podrážke. Sú rovnaké ako predchádzajúce modely – recenzia tu. Zvršok je kombinácia hladkej šedej a zelenej či trblietavej lososovej brúsenej kože. Vo vnútri je sieťovina, stielky sú kožené.

STEP fuxia a navy (veľkosti 19-35)

Tieto novinky sú na „čiarkovanej“ podrážke, ktorá je rovnaká ako na modeloch Rony, Berg či Alix – recenzia tu. Zvršok je kombinácia textílie a brúsenej kože. Vnútro je sieťované, stielky sú plátené. Jazyk je v hornej časti polstrovaný. Sedia na užšie až normálne široké nôžky, úzky až normálny členok, nižší, normálny a trochu vyšší priehlavok. Oproti modelu Rony sa dajú pekne utiahnuť aj na úzke členky.

DANY fuxia a navy (veľkosti 19-35)

Tieto dva modely sa od modelov Step líšia zvrškom, sú z hladkej kože, okolo členku je textília. Vnútro je tiež sieťované, stielky nie sú textilné, ale sieťované. Jazyk je polstrovaný. Tiež sedia na rovnaký typ nôh ako novinky Step.

Na fotkách sú deti s úzkymi členkami, väčšie nohy majú nízky priehlavok. Veľkosť topánok je 21 a 31.

ALINA a KAPO (veľkosti 19-35)

Aj tieto novinky sedia rovnako ako model Step, zvršok ALINA je z brúsenej kože, vnútro a stielky sú z hladkej kože. Model KAPO má kombináciu hladká koža a textília okolo členku, vnútro aj stielky sú kožené. Jazyk je polstrovaný.

Na fotkách je dieťa s úzkymi členkami a nízkym priehlavkom, veľkosť topánok je 31.

ASA a DON (veľkosti 19-35)

Posledné modely z kategórie jesenných, tiež sedia rovnako ako novinky spomenuté vyššie. Zvršok modelu ASA je z brúsenej kože, . Vnútro ASA je sieťované a stielky sú kožené, KAPO majú kožené vnútro aj stielky. Jazyk je polstrovaný. Model Don som nemala k dispozícii, preto prikladám fotku z katalógu.

Zimné modely

Novinky na zimu sú na troch dvoch typoch podrážok – čiarkovaná (8 modelov) od veľkosti 19 do 35 a kvietkovaná (2 modely) od veľkosti 27 do 32. Čižmy s čiarkovanou podrážkou sú 100% barefoot okrem modelu Lory, ktorý nie je možný regulovať a utiahnuť na nohu. Modely na kvietkovanej podrážke radím medzi alternatívy kvôli hrúbke podrážky po stielku a vyššej hmotnosti.

čiarkovaná a kvietkovaná podrážka

Vnútorné rozmery: čiarkované veľkosť 21 – 132x60mm, 31 – 204x74mm, kvietkované veľkosť 27 – 170x65mm.

TYREL fuxia, green a blue (veľkosti 19-35)

Zvršok je kombinácia hladkej, brúsenej kože a textílie. Vnútro je zateplené kožušinkou, stielky sú zateplené. Sú podobné minuloročným modelom Kabi (recenzia tu), avšak podrážka je už bez kartónu a ohybnosť je lepšia. Výška čižiem je vo veľkosti 31 cca 10,5cm. Sedia na užšie až normálne široké nôžky, úzky až normálny členok, nižší, normálny a trochu vyšší priehlavok.  

Na fotkách je dieťa s úzkymi členkami a nízkym priehlavkom, veľkosť topánok je 31.

AMIS fuxia a grey (veľkosti 19-35)

Tieto novinky majú kombináciu hladkej a brúsenej kože, zapínajú sa na zips a prispôsobia sa ešte šnúrkami. Na nízke priehlavky a úzke členky je to ideál. Vnútri je kožušinka a zateplená stielka. Sedia na rovnaké typy nôh ako novinka Tyrel. Výška vo veľ. 31 je cca 10cm.

Na fotkách je dieťa s úzkymi členkami a nízkym priehlavkom, veľkosť topánok je 31.

SUE a RAFY (veľkosti 19-35)

Čižmy oproti Tyrel a Amis vyššie, majú vo veľkosti 31 cca 13cm. Vnútri je kožušinka a zateplená stielka. Opäť sedia rovnako ako modely vyššie.

Na fotkách je dieťa s úzkymi členkami a nízkym priehlavkom, veľkosť topánok je 31.

LORY (veľkosti 19-35)

Čižmičky pre malé princezné majú kombináciu hladkej a brúsenej kože, na boku aplikáciu srdiečka. Zapínajú sa na zips. Vnútri aj na vrchu sáry je kožušinka, majú zateplenú stielku. Vo veľkosti 31 majú výšku cca 14cm. Sedia tiež na tie typy nôh ako modely vyššie, dcéra ich skúšala vo veľkosti 31, má úzke členky a nízky priehlavok. Hoci jej sedeli, uprednostňujem modely, ktoré je možné regulovať suchými zipsami, či šnúrkami.

Na fotkách je dieťa s úzkymi členkami a nízkym priehlavkom, veľkosť topánok je 31.

ELIS red a navy (veľkosti 27-32)

Tieto novinky sú pokračovatelia minuloročných Artik (recenzia tu). Výška vo veľkosti 27 je cca 11,5cm. Zvršok je kombináciou hladkej a brúsenej kože, čižmy majú PRO-tex úravu. Okolo členku sú výraznejšie polstrované. Sedia na úzke až normálne široké nohy, nízky až normálny priehlavok, úzky až normálny členok. Sú to alternatívy kvôli vyššej hmotnosti a celkovej hrúbke od podrážky po stielku.

Na fotkách je dieťa s úzkymi členkami a nízkym priehlavkom, veľkosť topánok je 27.

Všetky novinky budú dostupné na topanocky.eu. Za každé zdieľanie ďakujem 🙂

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

Wildling doprava zdarma s kódom SLOVAKIA2020

FREET zľava 15% s kódom NOZKY15

PEERKO

zľava 150CZK s kódom STASTNENOZKY150 pre objednávku nad 1500CZK

zľava 250CZK s kódom STASTNENOZKY250 pre objednávku nad 2500CZK

zľava 500CZK s kódom STASTNENOZKY500 pre objednávku nad 5000CZK

Zľavy platia do 31.10.2020, platia aj pre menu EUR (na vrchu e-shopu prepnite CZK na EUR), zľava sa následne prepočíta na eurá

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

bundgaard-walker-mid-lace

Bundgaard Walker Mid Lace, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až normálny členky: úzke až normálne Pozrite sa na ďalšiu zimnú novinku z dielne kvalitnej značky Bundgaard! Model Walker

bundgaard-walker-pull

Bundgaard Walker Pull Tex, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: úzke až normálne Na túto novinku som sa veľmi tešila pretože snehule na trhu barefoot obuvi

vivobarefoot-tracker-fg

Vivobarefoot Tracker FG

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nízky až vyšší členky: úzke až širšie Turistcké topánky sú v barefoot svete celkom špecifická kategória, je ich celkovo na