Beda Linda vs. Blueberry, porovnanie

  • šírka nôh: normálne široké až široké
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Značka Beda je obľúbenou voľbou najmä na širšie nôžky. Na trhu pribudlo viacero nových modelov, v tejto recenzii vám porovnám model Linda a Blueberry. vo veľkosti 30. Recenzia vznikla vďaka spolupráci s Nožičkovom, kde ich nájdete aj v chlapčenských farbách, od veľkosti 22 do 38.

Zvršok je sieťovaný, model Linda má aj brúsenú kožu na suchých zipsoch, na špičke a okolo jazyka. Pozrite si aj videá prevedenia – model Linda, model Blueberry.

Beda Linda – video prevedenia. Tenisky sú vhodné aj ako prezuvky do školy či na telesnú 🙂 Kúpite v Nožičkovo

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Streda 29. júla 2020

Beda Raspberry – video prevedenia. Tenisky sú vhodné aj ako prezuvky do školy či na telesnú 🙂 Kúpite v Nožičkovo

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Streda 29. júla 2020

Zapínajú sa na dva suché zipsy, na koncoch sú prešité, dajú sa skrátiť odstrihnutím. V menších číslach nemusia byť suché zipsy pri vysokých priehlavkoch prekryté.

Vnútro oboch modelov je sieťované, majú vyberateľné stielky so žliabkom, typické pre značku Beda.

Model Blueberry je v zadnej časti a pod členkom vyšší. Okolo členku sú viac polstrované Blueberry, polstrovanie je prešité.

Päta je čiastočne spevnená zvýšenou podrážkou v zadnej časti, kde je aj logo značky.

Podrážka je rovnaká ako pri iných modeloch, má jemnú vzorku. Ohybnosť je výborná už od nova, pozrite si aj video ohybnosti – model Linda, model Blueberry.

Beda Linda – video ohybnosti. Vo videu je popis Kevin, ospravedlňujem sa za chybu, Kevin je chlapčenská verzia modelu Linda.

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Sobota 1. augusta 2020

Beda Raspberry – video ohybnosti.

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Sobota 1. augusta 2020

Tvar špičky je vhodný pre dominantné palce (najdlhšie), aj pre nohy s druhým prstom dlhším ako palec. Sedia nohám, ktoré nemajú prudký sklon prstov od palca k malíčku. Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi.

Vnútorné rozmery veľkosti 30186×76-78mm, odporúčam si pred kúpou rozmery overiť, niekedy sa líšia. Vhodnosť obuvi je potrebné overiť  aj premeraním nôh obuvi.

Oboje Beda sedia na normálne až široké nôžky, nižší až vyšší priehlavok, užšie aj širšie členky, čo je zmena oproti predošlým modelom, ktoré utiahnuť na úzke členky a nižšie priehlavky nešli. Sedia aj nôžky plutvičky.  Na užšie päty sedí lepšie model Blueberry. Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby on-line poradenstva. Tenisky využijete aj ako prezuvky do školy alebo na telesnú.

Na fotkách je dieťa s rozmermi nôh 192x74mm, členok užšípriehlavok nižší, päty užšie. Model Linda je príliš vykrojený a na nohách nedržal dobre, po vybratí stielky to bolo lepšie. Model Blueberry sedel pekne.

Budem rada za každé zdieľanie 🙂

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

beda-mauro

Beda Mauro, recenzia

šírka nôh: normálne a široké priehlavok: normálny a vysoký členky: užšie až širšie V tejto kratšej recenzii sa pozrieme na známu českú značku Beda, model Mauro. Ide

turisticke-decathlon

Turistické topánky z Decathlonu

Včera som bola testovať moje turistické topánky z Decathlonu, ktoré budem využívať na náročnejšie túry. Na menej náročné túry nosím barefoot tenisky Merrell. Na tieto

groundies-amsterdam

Groundies Amsterdam, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: úzke až širšie Na webe chýbajú recenzie pánskych topánok vo väčších číslach, preto to idem aspoň