Protetika KABI, recenzia

 

Na zimné obdobie prichádza Protetika okrem iných noviniek aj s novinkou Kabi, ktoré sú vlastne zateplenou verziou modelu Harper. Kabi sa tiež vyrábajú vo veľkostiach 19 až 26 vo farebných prevedeniach (zľava) navy, fuxia, denim a green. Recenzia sa týka modelu green vo veľkosti 23.

protetika-kabi-zboku

Zvršok je kombinácia hladkej a brúsenej kože. Hladká koža je popri podrážke, na špičke, na suchých zipsoch a popri jazyku. Jazyk, časti okolo členku a Achilovky sú z brúsenej kože. Kabi majú dva suché zipsy, ktoré držia pevne.

Hmotnosť je 137g, čo je priemer v zimnej barefoot obuvi danej veľkosti. Pozrite si aj video prevedenia. 

 

Vnútro je zateplené „kožušinkou“, vyberateľné rovné stielky sú zateplené tiež.

protetika-kabi-stielka

Pod stielkou je kartón ako pri modeli Harper, spôsobuje počiatočnú tvrdosť podrážky. Ohýbaním zmäkne.

Gumená podrážka je na špičke a päte vytiahnutá vyššie, chráni zvršok pred okopaním. Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pod pätou) je nulový – podrážka je všade rovnako hrubá.

Päta je jemne spevnená – čiastočne podrážkou na päte a čiastočne aj opätkom.

Tvar špičky je vhodný aj pre dominantné palce (najdlhšie).

Ohybnosť je od nova horšia a to najmä pod pätou. Zmenšenú ohybnosť zapríčiňuje kartón, ktorý je pod vyberateľnou stielkou. Pozrite si aj video ohybnosti. Po chvíli ohýbania podrážka zmäkne, rozdiel vidieť aj v tomto videu.

Vnútorná dĺžka veľkosti 23 meraná meradlom Plus12 je so stielkou 145mm, bez stielky 147mm. Vnútorná šírka bez roztiahnutia zvršku do strán je 62mm.

Kabi sú vo veľkosti 23 vhodné na užšie až normálne široké nôžky, úzky až normálny členok, nižší, normálny a trochu vyšší priehlavok.  

Dieťa na fotkách má rozmery nôh 142x60mm, normálny priehlavok a členok.

 

Share on facebook
Share on email

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

feelgrounds-droptop

Feelgrounds Droptop, recenzia

šírka nôh: normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: úzke až normálne široké Nemeckú značku Feelgrounds už zrejme mnohí poznáte, kto nie, určite mrknite na ich e-shop.

littlefeet-prevádzka

Nakuknite do zákulisia Littlefeet.sk

Prvý článok nového projektu – Magazín Šťastné nôžky, je tu! Cieľom Magazínu je nakuknúť do zákulisia e-shopov, predajní, výrobcov a podávať vám informácie o rôznych

be-lenka-promenade

Be Lenka Promenade, recenzia

šírka nôh: normálne až širšie, niekedy aj užšie členky: užšie až širšie Toto leto na trhu pribudli novinky od slovenskej značky Be Lenka. Medzi novinkami sa objavili