Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Protetika barefoot novinky jeseň/zima 2021

Protetika barefoot chystá novinky na každú sezónu. Pripravila som pre vás tento prehľad barefoot noviniek na jeseň/zimu 2021. Vznikol v spolupráci s topanocky.eu, kde si tieto novinky môžete zakúpiť. Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, využite možnosť on-line poradenstva.

Jeseň 2021

Jesenné novinky sú na dvoch typoch podrážok – guličková od veľkosti 19 do 26 a čiarkovaná od veľkosti 19 do 35. Všetky jesenné modely sú 100% barefoot.

protetika-barefoot-jesen-2021

Modely s guličkovou podrážkou sedia na normálne široké nôžky, normálne a širšie členky, normálny a trochu vyšší priehlavok. Modely na čiarkovanej podrážke všeobecne sedia na užšie až normálne široké nôžky, normálne a širšie členky, nižší (len v menších číslach), normálny a trochu vyšší priehlavok.

ZANA, BERY (veľkosti 19-26)

Medzi novinkami sú aj modely na typickej „guličkovej“ podrážkeTypovo sedia rovnako ako predchádzajúce modely. Zvršok ZANA je z brúsenej kože, BERY majú kožu hladkú. Vnútro aj stielky sú kožené.

KIRBY pink, navy (veľkosti 19-35)

Model, ktorý už poznáte z predošlej kolekcie. Sú uvádzané ako papuče, podľa môjho názoru sú oproti barefoot papučiam dosť tuhé a sú skôr do exteriéru. Pozrite si aj video porovnania s Ef papučkami. Zapínajú sa na suchý zips, vyberateľné stielky sú textilné. Po obvode je polstrovanie. Model KIRBY navy na fotkách chýba.

BRIK grey, navy (veľkosti 19-35)

Tenisky sú na „čiarkovanej“ podrážke, ktorá je rovnaká ako na predošlých modeloch. Zvršok aj vnútro sú zo sieťoviny. Stielka je kožená.

ASA, DON (veľkosti 19-35)

Modely, ktoré poznáte z predošlej kolekcie. Sú to nižšie kožené celoročky. Vnútro je textilné, stielky sú kožené.

FOX fuxia, grey, purple, brown, navy, tyrkys (veľkosti 19-35)

Vyššie kožené celoročné modely so zapínaním na dva suché zipsy. Stielky sú kožené. Vnútro je textilné okrem farby Purple a Navy – tie sú kožené. Model FOX tyrkys na fotkách chýba.

porovnanie výšky modelu FOX a DON (ASA)

protetika-barefoot-fox

LOTA, XENIA, ATLAS, HUGO (veľkosti 19-35)

Kožený zvršok, textilné vnútro a kožené stielky. Zapínanie na 2 suché zipsy a nechýba ani polstrovanie po obvode otvoru. Model XENIA na fotkách chýba.

TOSKA, FABIAN (veľkosti 19-35)

Oproti modelu LOTA sú o trochu vyššie – viď fotka. Vnútro je textilné, textília je aj po obvode otvoru. Model FABIAN na fotkách chýba.

porovnanie výšky modelu LOTA a TOSKA

Zima 2021

Barefoot ovinky od Protetiky vám predstavím už čoskoro 🙂


Similar Posts