Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Protetika barefoot novinky jeseň/zima 2021

Protetika barefoot chystá novinky na každú sezónu. Pripravila som pre vás tento prehľad barefoot noviniek na jeseň/zimu 2021. Vznikol v spolupráci s topanocky.eu, kde si tieto novinky môžete zakúpiť. Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, využite možnosť on-line poradenstva.

wildling-leto

Jeseň 2021

Jesenné novinky sú na dvoch typoch podrážok – guličková od veľkosti 19 do 26 a čiarkovaná od veľkosti 19 do 35. Všetky jesenné modely sú 100% barefoot.

protetika-barefoot-jesen-2021

Modely s guličkovou podrážkou sedia na normálne široké nôžky, normálne a širšie členky, normálny a trochu vyšší priehlavok. Modely na čiarkovanej podrážke všeobecne sedia na užšie až normálne široké nôžky, normálne a širšie členky, nižší (len v menších číslach), normálny a trochu vyšší priehlavok.

ZANA, BERY (veľkosti 19-26)

Medzi novinkami sú aj modely na typickej „guličkovej“ podrážkeTypovo sedia rovnako ako predchádzajúce modely. Zvršok ZANA je z brúsenej kože, BERY majú kožu hladkú. Vnútro aj stielky sú kožené.

KIRBY pink, navy (veľkosti 19-35)

Model, ktorý už poznáte z predošlej kolekcie. Sú uvádzané ako papuče, podľa môjho názoru sú oproti barefoot papučiam dosť tuhé a sú skôr do exteriéru. Pozrite si aj video porovnania s Ef papučkami. Zapínajú sa na suchý zips, vyberateľné stielky sú textilné. Po obvode je polstrovanie. Model KIRBY navy na fotkách chýba.

BRIK grey, navy (veľkosti 19-35)

Tenisky sú na „čiarkovanej“ podrážke, ktorá je rovnaká ako na predošlých modeloch. Zvršok aj vnútro sú zo sieťoviny. Stielka je kožená.

ASA, DON (veľkosti 19-35)

Modely, ktoré poznáte z predošlej kolekcie. Sú to nižšie kožené celoročky. Vnútro je textilné, stielky sú kožené.

FOX fuxia, grey, purple, brown, navy, tyrkys (veľkosti 19-35)

Vyššie kožené celoročné modely so zapínaním na dva suché zipsy. Stielky sú kožené. Vnútro je textilné okrem farby Purple a Navy – tie sú kožené. Model FOX tyrkys na fotkách chýba.

porovnanie výšky modelu FOX a DON (ASA)

protetika-barefoot-fox

LOTA, XENIA, ATLAS, HUGO (veľkosti 19-35)

Kožený zvršok, textilné vnútro a kožené stielky. Zapínanie na 2 suché zipsy a nechýba ani polstrovanie po obvode otvoru. Model XENIA na fotkách chýba.

TOSKA, FABIAN (veľkosti 19-35)

Oproti modelu LOTA sú o trochu vyššie – viď fotka. Vnútro je textilné, textília je aj po obvode otvoru. Model FABIAN na fotkách chýba.

porovnanie výšky modelu LOTA a TOSKA

Zima 2021

Protetika barefoot zimné novinky sú na dvoch typoch podrážok – barefoot čiarkovaná (9 modelov) väčšina od veľkosti 19 do 35 a alternatívna kvietkovaná (1 model) od veľkosti 27 do 32. Tie názvy sú náročné na zapamätanie, preto prikladám katalóg.

Modely na čiarkovanej podrážke všeobecne sedia na užšie až normálne široké nôžky, normálne a širšie členky, nižší (len v menších číslach), normálny a trochu vyšší priehlavok. Model na kvietkovanej podrážke sedí na úzke až normálne široké nohy, nízky až normálny priehlavok, úzky až normálny členok. Sú to alternatívy kvôli vyššej hmotnosti a celkovej hrúbke od podrážky po stielku.

LESY, LYDA (veľkosti 19-35)

Vysoké dievčenské zimné modely s kožušinkou vo vnútri. LESY (šedé) majú šnúrky a zips, LYDA (šedo-biele) majú zips. Päta je spevnená.

RAMOS, TOREN (veľkosti 19-35)

Vysoké chlapčenské zimné modely, zapínajú sa na 2 suché zipsy. Model RAMOS na fotkách chýba, nájdete ho na fotke katalógu vyššie. Vo vnútri je kožušinka, päta je spevnená.

TAMIRA grey, koral (veľkosti 19-35)

Dievčenské zimné modely s kožušinkou vo vnútri. Zapínajú sa na 2 suché zipsy, päta je spevnená. Sú o pár milimetrov nižšie ako LESY a LIDA.

TARIK brown, denim, navy (veľkosti 19-35)

Zimné modely s kožušinkou vo vnútri. Zapínajú sa na 2 suché zipsy, päta je spevnená. Sú o pár milimetrov nižšie ako RAMOS a TOREN.

TYREL grey, coral, navy, green (veľkosti 19-35)

Tieto modely poznáte už aj zo sezóny 2020, opäť majú kožušinku vo vnútri a zapínajú sa na 2 suché zipsy, päta je spevnená. Sú o pár milimetrov nižšie ako TAMIRA a TARIK. Na fotkách chýba farba green, nájdete ju v tejto recenzii, Farba green sa vyrába od 27 do 35.

AMIS fuxia, grey (veľkosti 19-35)

Tieto modely tiež poznáte už aj zo sezóny 2020. Majú kožušinku vo vnútri a zapínajú sa na šnúrky a bočný zips, päta je spevnená. Sú približne rovnako vysoké ako TYREL. Na fotkách chýba farba grey, nájdete ju v tejto recenzii.

SUE (veľkosti 27-35)

Tento dievčenský modely je známy aj zo sezóny 2020. Chlapčenský RAFY už túto sezónu nebude. Sú vyššie, majú kožušinku vo vnútri a zapínajú sa na 2 suché zipsy, päta je spevnená. Sú približne rovnako vysoké ako LESY, LYDA, RAMOS, TOREN.

ELIS red (veľkosti 27-32)

Zvršok je kombináciou hladkej a brúsenej kože, čižmy majú PRO-tex úravu. Tento model je tiež známy zo sezóny 2020. Sú to alternatívy kvôli vyššej hmotnosti a celkovej hrúbke od podrážky po stielku. Na fotkách je aj chlapčenský model, ktorý sa túto sezónu nebude vyrábať.

Verím, že táto recenzia Protetika barefoot modelov na jeseň/zimu 2021 vám pomôže pri výbere alebo aspoň v orientácii vo veľkom množstve noviniek.


Similar Posts