Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie

Detské barefoot topánky Be Lenka Bounce, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Be Lenka Bounce sú detské kožené barefoot topánky v minimalistickom dizajne. Vďaka elegantnému prevedeniu sú vhodné aj na príležitosti, kde sa vyžaduje určitý dress code. Buena sa vyrábajú v jemnej ružovej farbe Coral Pink, v čiernej All Black a v jemnej hnedej All Brown, od veľkosti 25 do 38. Táto recenzia sa týka modelu All Brown vo veľkosti 35. Celú ponuku barefoot topánok pre deti i dospelých nájdete na belenka.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Celý zvršok modelu Bounce je z prémiovej kože, tým pádom sú topánky vhodné aj do horšieho počasia a mierneho dažďa. Vďaka zapínaniu na dva suché zipsy sa pekne prispôsobia rôznym typom priehlavkov. Polstrovanie po obvode otvoru a zospodu jazyka zvyšuje pohodlie pri nosení.

Tip: Pravidelná starostlivosť a impregnácia dopomôže k zachovaniu pekného vzhľadu a funkčnosti.

Vnútro je kožené a vyberateľné stielky sú zhora textilné, zospodu nájdete penu. Odvádzajú vlhkosť a počas chôdze ostanú stielky na svojom mieste 🙂 . Päta je spevnená a navyše je chránená aj vyvýšenou podrážkou.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je rovnaká ako napríklad pri modeli Xplorer. 6 mm podrážka KidsUltraGrip má vzory, je vyrobená z kvalitnej TR gumy. Po obvode je podrážka ešte prešitá. Nechýbajú ani praktické vyvýšené okraje, najmä v oblasti päty. Tvar špičky je vhodný najmä pre nohy s dominantným (najdlhším) palcom.

Ako Be Lenka Bounce sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 35  cca 23,5×8,6cm, ostatné rozmery nájdete v tabuľke výrobcu. Be Lenka Bounce sedia na normálne široké nohy, na normálny až mierne vyšší priehlavok. Sedia aj na užšie päty. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Tento model sa ľahko obúva vďaka suchým zipsom a výborne sa prispôsobuje. Prevedenie pôsobí kvalitne. Zvršok je chránený vyvýšenou podrážkou, čo je veľmi praktické. Podrážka je navyše prešitá po obvode, čím sa zvyšuje životnosť topánok. Päta je užšia a spevnená, čo mnohí rodičia pri výbere vyhľadávajú.

Malý tester má príliš chudé členky a nízke priehlavky, tým pádom tento model nedotiahne úplne ako potrebuje a zvršok sa mu krčí. Za vyskúšanie by stál model Xplorer, ktorý sa mi zdal pre tento typ nôh vhodnejší. Preto ak máte dilemu, či sa budú dať utiahnuť na extra úzke členky a nízke priehlavky, odporúčam skúsiť oba modely 🙂

Be Lenka Bounce sú minimalistické barefoot topánky z prémiovej kože, ktoré majú odolnú podrážku a najmä sú pre detské nohy pohodlné 🙂


Similar Posts