Barefoot | Detská obuv | Ostatné recenzie | Recenzie

Protetika barefoot novinky jar/leto 2021

Obúbená značka Protetika prichádza každú sezónu s novinkami. Pripravila som pre vás tento prehľad Protetika barefoot novinky na jar/leto 2021. Vznikol v spolupráci s topanocky.eu, kde si tieto novinky budete môcť zakúpiť. Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, využite možnosť on-line poradenstva.Jarné modely

Medzi novinkami na jar 2021 sú iba modely na „čiarkovanej“ podrážke. Vyrábajú sa od veľkosti 19 do 35 okrem modelov Rony, ktoré už poznáte z jari 2020. Tie sa nemenili, ale vyrábajú sa už len od veľkosti 22 do 26. Všetky jarné modely sú 100% barefoot.

Vnútorné rozmery sú približne rovnaké ako predchádzajúce jesenné modely. Napr. veľkosť 23 má cca 148x63mm, veľ.27-176x67mm.

LARS pink, grey, fuxia, navy, beige a denim (veľkosti 19-35)

Modely v hladkej (pink a navy) aj brúsenej koži (ostatné farby). Sedia rovnako ako jesenné modely, pozrite si tiež recenziu na jesenné Protetika modely. Modely LARS pink, navy a beige majú kožené vnútro aj stielky. Ostatné LARS modely sú vo vnútri textilné s koženou stielkou. Sú polstrované okolo členku aj na vrchnej časti jazyka. Protetika LARS sedia na užšie až normálne široké nôžky, úzky až normálny členok, nižší, normálny a trochu vyšší priehlavok. Oproti modelu Rony sa dajú pekne utiahnuť aj na úzke členky.

HELGA a FAREL (veľkosti 19-35)

Typovo sedia ako modely LARS. Nechýba ani polstrovanie okolo členku a vrchnej časti jazyka. HELGA sú z brúsenej kože, v zadnej časti majú putko. FAREL majú zvršok z kombinácie koží. Oba modely sú vnútri textilné s koženými stielkami.

RONY koral a green (veľkosti 22-26)

Tento model je zaradený aj do novej kolekcie, aj keď to novinka nie je, poznáte ich už z jarnej kolekcie 2020. Budú dostupné od veľkosti 22 do 26. Podrobná recenzia na model Rony.

DONY fuxia, pink, blue a navy (veľkosti 19-35)

Sieťované tenisky dostupné v štyroch farbách sú úplnou novinkou. Zvršok je kombinácia textílie a brúsenej kože. Vnútro aj stielky sú textilné. Typovo sedia ako novinky LARS, sú po obvode a na jazyku polstrované. Na fotkách sú užšie nohy s užším členkom a nižším priehlavkom a DONY vo veľkosti 27.Letné modely doplním do recenzie neskôr 🙂

Similar Posts