Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Protetika barefoot novinky jar/leto 2021

Obúbená značka Protetika prichádza každú sezónu s novinkami. Pripravila som pre vás tento prehľad Protetika barefoot novinky na jar/leto 2021. Vznikol v spolupráci s topanocky.eu, kde si tieto novinky budete môcť zakúpiť. Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, využite možnosť on-line poradenstva.

Jarné modely

Medzi novinkami na jar 2021 sú iba modely na „čiarkovanej“ podrážke. Vyrábajú sa od veľkosti 19 do 35 okrem modelov Rony, ktoré už poznáte z jari 2020. Tie sa nemenili, ale vyrábajú sa už len od veľkosti 22 do 26. Všetky jarné modely sú 100% barefoot.

Vnútorné rozmery sú približne rovnaké ako predchádzajúce jesenné modely. Napr. veľkosť 23 má cca 148x63mm, veľ.27-176x67mm.

LARS pink, grey, fuxia, navy, beige a denim (veľkosti 19-35)

Modely v hladkej (pink a navy) aj brúsenej koži (ostatné farby). Sedia rovnako ako jesenné modely, pozrite si tiež recenziu na jesenné Protetika modely. Modely LARS pink, navy a beige majú kožené vnútro aj stielky. Ostatné LARS modely sú vo vnútri textilné s koženou stielkou. Sú polstrované okolo členku aj na vrchnej časti jazyka. Protetika LARS sedia na užšie až normálne široké nôžky, normálne a širšie členky, nižší, normálny a trochu vyšší priehlavok. Oproti modelu Rony sa dajú lepšie  utiahnuť.

HELGA a FAREL (veľkosti 19-35)

Typovo sedia ako modely LARS. Nechýba ani polstrovanie okolo členku a vrchnej časti jazyka. HELGA sú z brúsenej kože, v zadnej časti majú putko. FAREL majú zvršok z kombinácie koží. Oba modely sú vnútri textilné s koženými stielkami.

RONY koral a green (veľkosti 22-26)

Tento model je zaradený aj do novej kolekcie, aj keď to novinka nie je, poznáte ich už z jarnej kolekcie 2020. Budú dostupné od veľkosti 22 do 26. Podrobná recenzia na model Rony.

DONY fuxia, pink, blue a navy (veľkosti 19-35)

Sieťované tenisky dostupné v štyroch farbách sú úplnou novinkou. Zvršok je kombinácia textílie a brúsenej kože. Vnútro aj stielky sú textilné. Typovo sedia ako novinky LARS, sú po obvode a na jazyku polstrované. Na fotkách sú užšie nohy s užším členkom a nižším priehlavkom a DONY vo veľkosti 27. (je možné, že vzorky na fotkách sú v členku užšie ako modely, ktoré sa predávajú)

Letné modely

Medzi novinkami na leto 2021 sú modely na „čiarkovanej“ podrážke od veľkosti 19 do 35, guličkovej podrážke od veľkosti 19 do 26 a „kvietkovanej“ podrážke od veľkosti 27 do 32 . Modely na čiarkovanej a guličkovej podrážke sú 100% barefoot, sandále BARD s kvietkovanou podrážkou sú alternatívy kvôli vyššej hmotnosti.

BERG fuxia, blue, grigio, pink, gris, denim, merine, beige (veľkosti 19-35)

Modely v brúsenej koži. Sedia rovnako ako predošlé sandále Berg. Vnútro aj vyberateľné stielky sú kožené, po obvode je polstrovanie. Protetika BERG sedia na užšie až normálne široké nôžky, normálne a širšie členky, nižší, normálny a trochu vyšší priehlavok.

KIRBY grey, blue (veľkosti 19-35)

Ide o novinku – plátenky, zapínajú sa na suchý zips, vyberateľné stielky sú textilné. Po obvode je polstrovanie. Protetika Kirby sedia na užšie až normálne široké nôžky, normálne a širšie členky, normálny a trochu vyšší priehlavok.

FLIP taupe, marine (veľkosti 19-26)

Sandálky, ktoré sedia ako predošlé FLIP, sú z brúsenej kože, majú vyberateľné stielky. Protetika FLIP sedia na normálne široké nôžky, normálne a širšie členky, normálny a vyšší priehlavok.

BARD fuxia, navy (veľkosti 27-32)

Tento model sandál je novinkou, podrážku poznáte už zo zimného modelu ELIS. Majú vyberateľné stielky, po obvode polstrovanie, vnútro je textilné, zapínajú sa suchým zipsom. Gumička nemá možnosť regulácie. Protetika BARD sú alternatívy kvôli vyššej hmotnosti, sú vhodné aj na túry. Sedia na užšie až normálne široké nôžky, užšie až širšie členky, nižší až normálny priehlavok. Pri úzkych členkoch môže byť suchý zips trochu dlhší.


Similar Posts