Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Bundgaard Benjamin, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Topánky Bundgaard Benjamin sú novinka od obľúbenej dánskej značky. Tieto biele kožené tenisky si rýchlo nájdu svojich obľúbencov. V recenzii sa pozrieme bližšie na veľkosť 28. Bundgaard Benjamin mám na recenziu požičané z Maxatko.sk, kde ich nájdete aj v ďalších prevedeniach a veľkostiach.

wildling-leto

Prevedenie

Zvršok je kožený bez chrómu či ťažkých kovov. K udržaniu zvršku v dobrom stave a vodoodolnosti dopomôže vhodná a pravidelná impregnácia. Celé prevedenie pôsobí kvalitne a precízne, ako je pre značku Bundgaard typické, pozrite si aj video. 

Zapínajú sa ľahko vďaka dvom suchým zipsom, s možnosťou skrátenia, hoci to pravdepodobne nebude nutné. Jazyk je polstrovaný, dá sa krásne otvoriť, obúvanie je jednoduché. Vnútro je v oblasti päty a pod členkami kožené, ďalej do špičky už textilné. Vyberateľné stielky sú kožené.

Po obvode sú Bundgaard Benjamin polstrované. Päta je mierne spevnená, tiež aj vyvýšenou podrážkou.

Podrážka a ohybnosť

Biela podrážka je po celom obvode vyvýšená pre ochranu zvršku. Ohybnosť je dobá už od nova, je zachytená vo videu.  Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom.

Vnútorné rozmery  vo veľkosti 28  180x72mm, čo sedí s tabuľkou Maxatka. Bundgaard Benjamin sedia na normálne a širšie nohy, nižší až vyšší priehlavok. Sedia najmä na normálne a širšie členky, môžu aj na mierne užšie. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú obuté na nohách s úzkymi členkami a nižšími priehlavkami.

Bundgaard Benjamin sú kožené tenisky, majú široké využitie, využijete ich prípadne aj v telocvični.


Similar Posts