Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Old Soles Pave, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Old Soles je obľúbená značka na typické bacuľaté nožičky. Old Soles Pave sa radia medzi barefoot spolu s radami Bambini, Eazy Jogger, High Splash…Vyrábajú sa vo viacerých prevedeniach, v zimnej aj letnej verzii, do veľkosti 25. V tejto recenzii sa pozrieme na model Starey Pave vo veľkosti 22. Topánočky mi na recenziu požičalo Nožičkovo, kde ich nájdete vo viacerých prevedeniach a veľkostiach.

Prevedenie

Zvršok je kožený, topánočky majú trblietavé hviezdičky 🙂 Zvršok je s podrážkou prešitý. Nezabúdajte tiež na impregnáciu. Zapínajú sa suchým zipsom, gumičkové šnúrky sa nôžkam prispôsobia. Vnútro je tiež kožené. Pozrite si tiež video.

Stielky nie sú vyberateľné. Päta nie je spevnená tvrdým opätkom, čo je prospešné pre zdravý vývoj nôh.

Podrážka

Podrážka má vzorku, po celom obvode je vytiahnutá vyššie. Ohybnosť je zachytená vo videu. Nenechajte sa zmýliť zdanlivo okrúhlo vyzerajúcou špičkou 🙂 Tvar špičky pôsobí zvonku okrúhlo, je to však optický klam, vnútorný priestor je odlišný, rovnejší. Medzi vnútrom a podrážkou je „vzduchová bublina“, ktorá chráni nôžky. Old Soles Pave sedia pre nôžky s mierne dominantným (dlhším) palcom a tiež pre nôžky s najdlhším druhým prstom.

Ako Old Soles Pave sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 22 sú 136x62mm, pri menšom obvode prstových kĺbov je k dispozícii pár mm navyše. Rozmery sedia s tabuľkou Nožičkova.

Sedia na normálne a širšie nôžky, na normálny a vyšší priehlavokPri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Old Soles Pave sú ideálne topánočky na bacuľaté nôžky, ľahko sa obúvajú a vďaka vyvýšenej podrážke zároveň ochránia detské nôžky.


Similar Posts