Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Little Blue Lamb Praxi, recenzia

  • šírka nôh: stredne široké až širšie
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Topánočky Little Blue Lamb Praxi z rady Baby sedia krásne na bacuľatejšie nôžky. Okrem toho sú veľmi ľahké. Pozor, iba rada Baby je barefoot, ostatné rady už nie. Z tejto rady je tiež novinka – model Primo. Little Blue Lamb sa vyrábajú od veľkosti 18,5 do 22,5. V recenzii sa pozrieme na veľkosť 22,5. Na recenziu mi tenisky požičalo maxatko.sk, kde ich nájdete vo viacerých veľkostiach a prevedeniach.

Prevedenie

Zvršok je z mikrovlákna, zapínajú sa na dva suché zipsy, vďaka ktorým sa topánočky pekne nôžkam prispôsobia. Čistenie a impregnácia obuvi. Pozrite si tiež video.

Vnútro je textilné a tiež aj vyberateľné stielky, ktoré sú antibakteriálne. Po obvode otvoru sú topánočky polstrované a mäkké.

Päta je jemne spevnená, pekne drží tvar. 

Podrážka

Podrážka so vzorkou je ohybná už od nova. Po obvode je vyvýšená, aby chránila zvršok pred okopaním a tiež detské pršteky. Ohybnosť je zachytená aj vo videu. Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom a pre nôžky, ktoré nemajú prudký sklon prstov od palca k malíčku. Nenechajte sa pomýliť zdanlivo okrúhlym tvarom podrážky pri pohľade zvonku 🙂

Ako Little Blue Lamb Praxi sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 22,5  144x63mm, čo sedí s tabuľkou Maxatka. Sedia na stredne široké a široké nohy, normálny až vyšší priehlavoknormálne a širšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Značka Little Blue Lamb bola s radou Baby jedna z prvých značiek s barefoot modelmi a stále sa teší obľube. Tieto topánočky sú ľahké, podrážka ochráni zvršok aj malé nožičky, čo presne mnohí rodičia vyhľadávajú.


Similar Posts