Barefoot | Detská obuv | Ostatné recenzie | Recenzie

Old Soles Pave čižmičky, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Značka Old Soles je obľúbenou voľbou pre menšie detičky. Barefootové rady sú mäkké a prispôsobivé, vhodné najmä počas prvých mesiacov samostatnej chôdze. Ani zimný model Flake Pave nie je výnimkou. Recenzia sa týka veľkosti 24. Zakúpite ich spolu s ostatnými barefoot radami v Nožičkove, ktorému ďakujem za možnosť topánočky recenzovať.Zvršok čižmičiek je kožený, prevedenie je precízne a kvalitné. Po obvode je kožušinka. Zvršok je s podrážkou prešitý. Pozrite si video prevedenia.

Vnútro je zateplené umelou kožušinkou, ktorá je veľmi jemná a hebká. Zapínajú sa suchým zipsom a majú praktické gumičkové šnúrky, ktoré sa nôžkam prispôsobia.

Stielky sú kožené, nie sú vyberateľné. Päta nie je spevnená tvrdým opätkom, čo je prospešné pre zdravý vývoj nôh.

Podrážka je po celom obvode vytiahnutá vyššie, aby topánočky zvládli rôzne dobrodružstvá 🙂 Má typickú vzorku pre radu Pave, je krásne ohybná do všetkých smerov. Pozrite si video ohybnosti.

Tvar špičky pôsobí zvonku okrúhlo, je to však optický klam, vnútorný priestor je odlišný. Na fotkách je vidieť vnútro nosených celoročných Old Soles. Medzi v nútrom a podrážkou je „vzduchová bublina“, ktorá chráni nôžky.

Topánočky sedia pre nožky s mierne dominantným (dlhším) palcom a tiež pre nôžky s najdlhším druhým prstom.

Vnútorné rozmery veľkosti 24 148x62mm, pri menšom obvode prstových kĺbov je k dipozícii šírka 65mm. Rozmery sedia s tabuľkou Nožičkova.

Old Soles Flake Pave sedia na normálne a širšie nôžky, na normálny a vyšší priehlavok. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Ste aj vy milovníkmi značky Old Soles? Podeľte sa o svoje skúsenosti do komentárov.


Similar Posts