Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Old Soles Star Market, recenzia

  • šírka nôh: stredne široké až širšie
  • priehlavok: stredný až vyšší
  • členky: stredné až širšie

Topánočky austrálskej značky Old Soles sú obľúbené najmä pre menšie detičky. Old Soles Star Market sú 100% barefoot, rovnako aj podobné rady Bambini, Eazy Jogger, High Splash…a obľúbená rada Pave. Recenzia sa týka konkrétne modelu Star Market v krásnom modrom „maskáčovom“ prevedení, vo veľkosti 22. Vyrábajú sa do veľkosti 24. Musím povedať, že tieto Old Soles sú veľmi vydarené ako dizajnom, tak mäkkosťou a prevedením 🙂 Topánočky mi na recenziu požičalo Nožičkovo, kde ich nájdete vo viacerých prevedeniach a veľkostiach. 

 

Ľahké ako pierko

Old Soles Star Market sú vlastne kožené topánočky vhodné aj na prvé krôčiky. Táto farebná kombinácia je veľmi pekná a výnimočná 🙂 Nezabúdajte tiež na impregnáciu. Old Soles sú celé veľmi mäkké, prispôsobivé a ľahučké. Po obvode majú pásik, ktorý zvyšuje odolnosť topánočiek a tiež chráni detské pršteky. Pozrite si aj video.

Nôžkam sa prispôsobia vďaka suchým zipsom. Po obvode otvoru sú topánočky polstrované a príjemné pre detské nôžky.

Celé vnútro je kožené, stielky nie sú vyberateľné a tak budú držať počas chôdze na svojom mieste 🙂 Päta nie je spevnená, čo je pre vývoj detských nožičiek počas prvých krokov ideálne.

 

Ohybná podrážka, ideálna na prvé kroky

Podrážka je tenká a ohybná do všetkých strán, má jemnú vzorku. Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Malé deti väčšinou ešte krčia pršteky pri chôdzi, preto pri výbere vhodnej veľkosti počítajte s nadmerkom do dĺžky 0,7-0,9cm, nie viac. Ohybnosť je zachytená vo videu.

Ako Old Soles Star Market sedia?

Vnútorné rozmery  vo veľkosti 22  138×60-62mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Sedia na stredne široké a širšie nôžky, normálny až vyšší priehlavok, stredne široké a širšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Old Soles Star Market sú mäkké a prispôsobivé topánočky vhodné aj na obdobie prvých krokov. Ľahko sa obúvajú a v ponuke je viacero krásnych dizajnov 🙂


Similar Posts