Barefoot | barefoot dospelí | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Froddo Barefoot – novinky jar 2021

  • šírka nôh: stredne široké až širšie (do veľ. 36), užšie až stredne široké (nad veľ. 36)
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: úzke až širšie

Obľúbené Froddo Barefoot na jar 2021 rozšírili svoju ponuku o menšie aj väčšie čísla. V tejto recenzii sa pozrieme na nízke celoročky. Topánky mi na recenziu požičalo Nožičkovo, kde ich nájdete vo viacerých prevedeniach a veľkostiach. Okrem týchto nízkych celoročiek má Froddo v ponuke z Barefoot rady aj vyššie celoročky s koženým aj zatepleným vnútrom, balerínky, sandále (na leto 2021 budú nové) a plátenky. Na ďalšie sezóny budú pribúdať ďalšie novinky 🙂

Veľkostná škála modelov Froddo Barefoot sa rozšírila, vyrábajú sa už od veľkosti 23 do 40. Nízke kožené celoročky sa vyrábajú v 3 verziách: na šnúrky, s dvomi suchými zipsami, a so suchým zipsom a gumičkou. Pozrite si tiež podrobnejšie recenzie na Froddo Barefoot.

Froddo barefoot so šnúrkami

Tento model sa vyrába od veľkosti 31 do 40, je vhodný najmä na úzke členky a nízke priehlavky, pretože sa trochu lepšie dotiahne ako model s 2 suchými zipsami. Tiež sú obľúbené medzi dospelákmi 🙂 Ak si dieťa ešte nevie zaviazať šnúrky, stačí šnúrky vymeniť za gumičkové s brzdičkou. Takéto gumičkové šnúrky kupujem napr. v galantérii.

Froddo Barefoot so suchými zipsami

Model, ktorý sa vyrába od veľkosti 23 do 40, prispôsobí na nižšie až mierne vyššie priehlavky. Dospelým s úzkymi členkami a nízkym priehlavkom odporúčam skôr model na šnúrky.

Froddo Barefoot so suchým zipsom a gumičkou

Vyrábajú sa od veľkosti 23 do 40, sedia na úzke členky, nižšie až mierne vyššie priehlavky. Gumička je na oboch koncoch prišitá.

Prevedenie

Všetky tri verzie celoročiek sa vyrábajú v hladkej koži, pre zachovanie vzhľadu a vlastností nezabúdajte na pravidelnú impregnáciu. Vnútro je tiež kožené, aj vyberateľné stielky. Froddo majú pevnejšiu pätu. Podrážka je po obvode vyvýšená a prešitá. Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sú vhodné aj na mierne plutvičky. Pozrite si podrobnú recenziu na Froddo Barefoot alebo video.

Vnútorné rozmery

K dispozícii som mala veľkosť 24, kde sú vnútorné rozmery 153x65mm, veľkosť 32-210x79mm, veľkosť 38-252x94mm. V popise pod produktmi sa nachádza aj veľkostná tabuľka.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky. Na fotke je veľkosť 38, na šírku by som potrebovala kúsok viac miesta, inak sedeli veľmi dobre. Táto ružová je veľmi jemná a ľahko sa kombinuje. Reálna farba je sa podobá skôr fotkám vyššie.

Porovnanie s Jonap B1 vo veľkosti 24 – Froddo idú utiahnuť lepšie na úzke členky. Z Jonap modelov sedia na úzke členky modely B7, B12 a B16.

Ponuka barefoot topánok sa každou sezónou rozširuje a ani Froddo Barefoot vo vývoji nových modelov nezaostáva 🙂 Sú to kvalitné prepracované topánky s odolnou podrážkou. Navyše sa môžete s deťmi zladiť 🙂


Similar Posts