Fare Bare balerínky, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Značku Fare Bare netreba extra predstavovať, na mojom webe nájdete už viacero zrecenzovaných modelov tejto značky. Balerínky, či pre niekoho sandálky sa vyrábajú od veľkosti 19 do 22, cena je okolo 29eur. Recenzia sa týka veľkosti 22, vznikla vďaka spolupráci s Nožičkovom, kde ich nájdete vo viacerých veľkostiach a dizajnoch.

Zvršok je z textílie, je mäkký a príjemný. Po obvode sú topánky prešité obuvníckou niťou. Zapínajú sa na suchý zips, na ktorého konci je logo. Hmotnosť jednej topánky vo veľkosti 22 je 63g. Pozrite si aj video prevedenia. 

Fare Bare – video prevedenia

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Utorok 30. júna 2020

Stielky sú vyberateľné, v balení nájdete dva páry. Jedny tenšie rovné a druhé hrubšie, so žliabkom na pätu. V prípadoch, kedy má dieťa vpadnuté – valgózne členky alebo sú topánky kúsok širšie v päte, môžete použiť tie stielky so žliabkom. Ak vás zaujíma téma vpadnutých členkov, prečítajte si tento článok napísaný fyzioterapeutkou.

Okolo členku nie sú polstrované, preto sú vhodné na normálne až širšie členky. Päta je jemne spevnená vyvýšenou podrážkou, je podšitá. Kaučuková podrážka má jemnú vzorku, je krásne ohybná už od nova. Vpredu chráni zvršok pred okopaním. Pozrite si aj video ohybnosti.

Fare Bare – video ohybnosti. Recenzia pribudne na web už večer 😉

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Streda 1. júla 2020

Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom.  Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi.

Vnútorné rozmery vo veľkosti 22144x63mm, sedia s nameranými hodnotami Nožičkova. Vhodnosť obuvi je potrebné overiť  aj premeraním nôh obuvi.

Fare Bare balerínky aj sandálky sedia na normálne až širšie nôžky, normálny až vyšší priehlavok, normálne aj širšie členky.  Sú ideálne na nôžky plutvičky. Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby online poradenstva.

Budem rada za každé zdieľanie 🙂

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

maxatko

Spoznajte Maxatko

V novom projekte Magazín môžete nakuknúť do zákulisia e-shopov, predajní, výrobcov a dozvedieť sa informácie o rôznych novinkách zo  sveta barefoot obúvania. Verím, že sa

beda linda - blueberry

Beda Linda vs. Blueberry, porovnanie

šírka nôh: normálne široké až široké priehlavok: nižší až vyšší členky: užšie až širšie Značka Beda je obľúbenou voľbou najmä na širšie nôžky. Na trhu pribudlo viacero

Protetika novinky jeseň/zima 2020

Protetika prichádza každú sezónu s novinkami, v tomto článku vám predstavím nové barefoot modely na jeseň a zimu 2020. Tento článok vznikol vďaka spolupráci s