Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Affenzahn Lowboot Knit, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až stredne vysoký
  • členky: užšie až normálne

Značka Affenzahn patrí medzi jedny z najkvalitnejších a najprepracovanejších. Ich modely sú premyslené do najmenších detailov. V tejto recenzii vám bližšie predstavím model Lowboot Knit vo veľkosti 32. Je vhodný na prechodné obdobie, miernu zimu, aj na turistiku. Celú ponuku Affenzahn nájdete v nozickovo.sk

wildling-leto

Prevedenie

Tento model je vegánsky, značka Affenzahn si potrpí na kvalitu materiálov a ekologickú stránku výroby. Zvršok je z 52% recyklovaného polyesteru bluesign ®. Nechýba ani membrána Affentex. Nezabúdajte na vhodnú impregnáciu.  Pozrite si aj video prevedenia.

Vnútorná podšívka je zo 100% recyklovaného polyesteru. Affenzahn sa zapínajú 2 suchými zipsami.

Jazyk je po bokoch prišitý. Po obvode topánok je aj ochranný pásik. Päta je spevnená, tiež aj vyvýšenou podrážkou. V zadnej časti nechýbajú putka s reflexnými prvkami a tiež štítky so zvieratkami, vďaka ktorým si detičky nepomýlia ľavú a pravú 🙂

Podrážka a ohybnosť

Kaučuková podrážka je po celom obvode vytiahnutá vyššie . Ohybnosť je zo začiatku nižšia, nosením trochu zmäknú. Ohybnosť je zachytená vo videu. Vďaka dezénu sú vhodné aj na turistiku. Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom.

Ako Affenzahn Lowboot Knit sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 32  208×74mm, čo sedí s tabuľkou nozickovo.sk. Sedia na užšie až normálne široké nohy, nižší až stredne vysoký priehlavok. Sedia na užšie až normálne členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú obuté na nohách s nižšími priehlavkami a úzkymi členkami. Celkovo sedia veľmi dobre, dajú sa pekne utiahnuť.

Affenzahn je drahšia značka, ich topánky sú však kvalitné a odolné. Sedia na užšie až stredne široké nohy.


Similar Posts