Barefoot | barefoot papuče | detské barefoot | Ostatné recenzie

Capačky baBice, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší

Capačky baBice sú kvalitné české a prepracované capačky. Vyrábajú sa vo viacerých farbách a prevedeniach (s aplikáciou aj bez), veľkostne v dvojčíslach od čísla 16/17 do 32/33. Recenzovaná je veľkosť 20/21 vďaka Nožičkovu, kde baBice nájdete vo viacerých prevedeniach a veľkostiach.

babice

Kvalitná mäkká koža

Zvršok je kožený, na špičke je milá aplikácia, ktorá je precízne vyšitá. Celé prevedenie capačiek je mäkké, kvalitné a príjemné. Zvnútra je predný diel podšitý. Okolo členku majú baBice navlečenú gumičku, ktorá je dostatočne pružná. Vďaka prešitiu päty nebude posúvať nôžku dopredu a vytvárať za pätou nadmerok. Na vonkajšej strane nájdete logo značky.

Jednovrstvová kožená podrážka je príjemná a mäkká. Tvar špičky je veľmi dobrý, sedia aj na nôžky s dominantným (najdlhším) palcom. Pozrite si tiež nasledujúce video.

https://www.facebook.com/stastne.nozky/videos/332212557980546/

Ako sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 20/21 sú cca 138x63mm. Vnútorná dĺžka závisí od toho ako sa nôžka uloží a šírka závisí od objemu nôžky – obvodu prstových kĺbov. Capačky baBice sedia normálne aj širšie nôžky, na všetky typy priehlavkov okrem veľmi vysokých.

baBice sú vhodné tiež do interiéru ako papučky. Využijú ich aj nosiace detičky, či tie, ktoré štvornožkujú. Vďaka milému baleniu sú vhodné aj ako darček 🙂 Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby on-line poradenstva.


Similar Posts