Capačky baBice, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší

V tejto krátkej recenzii vám predstavím kvalitné a prepracované capačky baBice. Vyrábajú sa vo viacerých farbách a prevedeniach (s aplikáciou aj bez), veľkostne v dvojčíslach od čísla 16/17 do 32/33. Recenzovaná je veľkosť 20/21 vďaka Nožičkovu, kde baBice nájdete vo viacerých prevedeniach a veľkostiach.

Zvršok je kožený, na špičke je milá aplikácia, ktorá je precízne vyšitá. Celé prevedenie capačiek je mäkké, kvalitné a príjemné. Zvnútra je predný diel podšitý. Okolo členku majú baBice navlečenú gumičku, ktorá je dostatočne pružná. Vďaka prešitiu päty nebude posúvať nôžku dopredu a vytvárať za pätou nadmerok. Na vonkajšej strane nájdete logo značky.

Jednovrstvová kožená podrážka je príjemná a mäkká. Tvar špičky je veľmi dobrý, sedia aj na nôžky s dominantným (najdlhším) palcom. Pozrite si tiež nasledujúce video.

Krásne, kvalitné mäkkučké capačky baBice 🤗Kúpite v Nožičkovo. Krátka recenzia už zajtra na webe 👣

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Pondelok 31. augusta 2020

Vnútorné rozmery veľkosti 20/21 sú cca 138x63mm. Vnútorná dĺžka závisí od toho ako sa nôžka uloží a šírka závisí od objemu nôžky – obvodu prstových kĺbov. Capačky baBice sedia normálne aj širšie nôžky, na všetky typy priehlavkov okrem veľmi vysokých.

baBice sú vhodné tiež do interiéru ako papučky. Využijú ich aj nosiace detičky, či tie, ktoré štvornožkujú. Vďaka milému baleniu sú vhodné aj ako darček 🙂 Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

beda-mauro

Beda Mauro, recenzia

šírka nôh: normálne a široké priehlavok: normálny a vysoký členky: užšie až širšie V tejto kratšej recenzii sa pozrieme na známu českú značku Beda, model Mauro. Ide

turisticke-decathlon

Turistické topánky z Decathlonu

Včera som bola testovať moje turistické topánky z Decathlonu, ktoré budem využívať na náročnejšie túry. Na menej náročné túry nosím barefoot tenisky Merrell. Na tieto

groundies-amsterdam

Groundies Amsterdam, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: úzke až širšie Na webe chýbajú recenzie pánskych topánok vo väčších číslach, preto to idem aspoň