Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Tenisky Little Blue Lamb Baby Primo, recenzia

  • šírka nôh: stredne široké až širšie
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Tenisky Little Blue Lamb Primo z rady Baby sú vzdušné a ľahké ako pierko, zaimulejte si ich ihneď 🙂 Pozor, iba rada Baby je barefoot, ostatné rady už nie. Z tejto rady je tiež novinka – model Praxi (recenzia už čoskoro). Little Blue Lamb sa vyrábajú od veľkosti 18,5 do 22,5. V recenzii sa pozrieme na veľkosť 22,5. Na recenziu mi tenisky požičal littlefeet.sk, kde ich nájdete vo viacerých veľkostiach a prevedeniach.

Vzdušné a ľahučké

Zvršok tenisiek je kombinácia mikrovlákna a textílie. Zapínajú sa veľmi jednoducho suchým zipsom, šnúrky sú elastické 🙂 Pozrite si tiež video.

Vnútro je textilné, priedušné, po obvode sú polstrované a mäkké. Tenisky Little Blue Lamb majú vyberateľné antibakteriálne stielky.

Päta je jemne spevnená, pekne drží tvar. V zadnej časti sa nachádza uško.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka má vzorku, je ohybná už od nova. Po celom obvode je vyvýšená, chráni tak zvršok aj detské pršteky. Ohybnosť je zachytená aj vo videu. Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom a pre nôžky, ktoré nemajú prudký sklon prstov od palca k malíčku. Nenechajte sa pomýliť zdanlivo okrúhlym tvarom podrážky pri pohľade zvonku 🙂

 

Ako tenisky Little Blue Lamb sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 22,5  144x63mm, čo sedí s tabuľkou Littlefeet.sk. Sedia na stredne široké a široké nohy, normálny až vyšší priehlavoknormálne a širšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Značka Little Blue Lamb bola s radou Baby jedna z prvých značiek s barefoot modelmi a stále sa teší obľube. Tieto tenisky sú ľahké a vzdušné, podrážka ochráni zvršok aj malé nožičky, čo presne mnohí rodičia vyhľadávajú.


Similar Posts