Protetika Barefoot – novinky jar/leto 2020

Protetika prichádza opäť s novými barefoot modelmi na jar a leto 2020. V tomto článku sú spomenuté všetky novinky – model Raven, Fergus, Ned, Valery, Rony, Alix, Flip, Berg a Zero. Podrobné recenzie k jednotlivým modelom budú neskôr pribúdať ako samostatné články.

Papuče RAVEN navy, denim (veľkosti 22-35)

Podrobná recenzia tu.

Tohtoročný model má oproti predošlému modelu bavlnené vnútro. Podrážka je rovnaká ako pri predchádzajúcich modeloch.

FERGUS grey, fuxia (veľkosti 19-26)

Podrobná recenzia tu.

Nové jarné modely Fergus sa líšia oproti jesenným z predošlej kolekcie vnútrom. Nie sú už zateplené, vnútro je z brúsenej kože. Tiež sú na špičkách prešité. Podrážka ostala rovnaká, bez zmien.

NED denim a VALERY pink (veľkosti 19-26)

Aj tieto jarné novinky sa od jesenných líšia vnútrom, ktoré už nie je zateplené, ale z brúsenej kože.  Tieto modely na špičkách prešité nie sú.

RONY tyrkys, green, koral, lila (veľkosti 19-35)

Podrobná recenzia tu.

Tento model je úplná novninka. Tvar podrážky je rovnaký ako na modeli Harper alebo Kabi. Modelu Rony však chýba kartónová výstuha, preto je podrážka ohybnejšia už od nova.

protetika-barefoot-rony

ALIX grey, navy, fuxia, lila (veľkosti 19-35)

Podrobná recenzia tu.

Sieťované tenisky v štyroch farbách, vo vnútri sú bavlnené. Tvar podrážky je rovnaký ako na modeli Harper alebo Kabi. Tomuto modelu však chýba kartónová výstuha, preto je podrážka ohybnejšia už od nova.

FLIP denim, grey, fuxia, tyrkys (veľkosti 19-26)

Sandálky, ktoré boli v predaji už minulé leto v hladkej koži. Tento rok budú v brúsenej koži, v štyroch farbách. Oproti minuloročnému modelu Flip sa líšia tiež vnútrom, ktoré je z brúsenej kože. Na fotke chýba sivo-modrý model tyrkys. Nájdete ho na fotke katalógu, na konci článku.

BERG navy, brown, koral, grey, (veľkosti 19-35)

Úplná novinka – sandálky na podrážke ako modely Alix a Rony. Tiež sú ohybné už od nova.

ZERO fuxia, navy (veľkosti 22-32)

Sandálky sú úplnou novinkou. Podrážku majú ako na papučkách Raven.

protetika-barefoot-zero-podrážka

katalóg s barefoot modelmi na jar/leto 2020

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

chodza-naboso

Nohy a vnímanie povrchu

Nohy sú jediným spojením tela a povrchu a predsa sa im venuje málo pozornosti. Naše nohy sú prepojené s vyššími časťami tela, preto pri akýchkoľvek

Protetika Berg, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až normálny (veľ.23) členky: užšie až normálne (veľ.23) Medzi novinkami na jar-leto 2020 od Protetiky, sa objavil

Bobux Play Knit, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: normálne až širšie Štýlové topánky Bobux sú obľúbenou voľbou pre užšie až normálne široké