Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Affenzahn Sneaker Leather Dreamer, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až mierne vyšší
  • členky: užšie až mierne širšie

Ďalšia novinka jesene/zimy 2021 od značky Affenzahn, ktorá patrí medzi jedny z najkvalitnejších a najprepracovanejších. Ich modely sú premyslené do najmenších detailov. V tejto recenzii vám bližšie predstavím model Sneaker Leather Dreamer vo veľkosti 33. Je vhodný na prechodné obdobie, miernu zimu, aj na turistiku. Celú ponuku Affenzahn nájdete v nozickovo.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok je z kože Terracare® a brúsenej kože. Nechýba ani membrána Affentex. Nezabúdajte na vhodnú impregnáciu.  Pozrite si aj video prevedenia.

Vnútorná podšívka je zo 100% recyklovaného polyesteru. Stielky Bloom Foam ® sú vyberateľné, môžete ich v prípade potreby nahradiť merino stielkami. Tento model sa zapína suchým zipsom. Gumičkovú šnúrku môžete v prípade potreby stiahnuť a urobiť nový uzlík.

Tento model má prišitý jazyk po bokoch. Obvod otvoru je polstrovaný. Päta je spevnená, tiež aj vyvýšenou podrážkou.

Podrážka a ohybnosť

Kaučuková podrážka je po celom obvode vytiahnutá vyššie . Ohybnosť je nižšia, dezén je výrazný, vhodný aj na turistiku. Ohybnosť je zachytená vo videu. Vďaka dezénu sú vhodné aj na turistiku. Tvar špičky je vhodný najmä pre nohy s dlhším druhým prstom.

Ako Affenzahn Sneaker sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 33 219×76mm, čo sedí s tabuľkou nozickovo.sk. Sedia na užšie až normálne široké nohy, nižší až mierne vyšší priehlavok. Sedia na užšie až mierne širšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú obuté na nohách s nižšími priehlavkami a úzkymi členkami. Celkovo sedia veľmi dobre, dajú sa pekne utiahnuť.

Tento model je ideálny na prechodné obdobie, miernu zimu a tiež na turistiku.


Similar Posts