Detská obuv | Ostatné recenzie

Merrell Bare Access AC, recenzia

Merrell Bare Access AC. Ľahké vzdušné tenisky vhodné do lesného terénu alebo na beh po tvrdom rovnom povrchu.  Dostupné aj v iných farbách. Cena okolo 50eur, no často bývajú v akcii. Recenzia sa týka veľkosti 30.

Merrell Bare Access AC

Prevedenie topánok je veľmi dobré, nikde netrčia nitky ani lepidlo, suchý zips drží pevne. Zvršok je priedušná sieťovina, špička a oblasť okolo päty je potiahnutá, aby nedošlo k okopaniu.  Pozrite si aj video prevedenia.

Merrell Bare Access AC zvrchu

Hmotnosť je krásnych 113g, čiže sú ozaj ľahučké. Päta je spevnená vzadu a aj po bokoch, čo zabezpečí, že noha bude držať na mieste.

Ohybnosť je takmer nulová, čo ale ani nie je od takého druhu obuvi a dezénu žiadané. Pozrite si video ohybnosti.

Výrobca sľubuje nulový drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou). Podrážka pod pätou sa zdá byť vyššia, pretože je povytiahnutá po bokoch, no päta je uložená nižšie. Špička sa dvíha jemne dohora,

Šnúrky sú gumičkové, vďaka čomu je obúvanie jednoduchšie. Suchý zips ide pekne dotiahnuť aj na nízky priehlavok. Stielka vyberateľná nie je. Podrážka hoci je čierna, nefarbí (non-marking).

Merrell Bare Access AC podrazka

Veľkosť 30vnútornú dĺžku 192mm a vnútornú šírku 74mm.

Sú vhodné na užšie až normálne široké nohy. Sedia dobre aj na úzke členky a päty. Tvar špičky je dobrý.

Merrell Bare Access AC noha na topanke

Merrell Bare Access AC obute

Merrell Bare Access AC obute-clenky

Od obuvi tohto štýlu sa neočakáva ohybnosť, ale ľahkosť, pevnejší opätok (spevnená päta), ktorý bude držať pätu na mieste. Ak vaše deti nezvládajú barefoot alebo sa v nich šmýka, odporúčam tieto topánky ako alternatívu do lesa, či na beh po tvrdom povrchu, Dospelí vyhľadávajú takúto obuv napr. na cvičenie, aktivity, kde sa veľa skáče a pod.

Similar Posts