Barefoot | barefoot papuče | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Capačky Liliputi, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: normálny až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Capačky Liliputi sú jedny z najznámejších značiek, sú tu s nami už niekoľko rokov 🙂 Majú skvelý tvar a sú vhodné aj na prvé kroky. Medzi novinkami sa objavili capačky s inovatívnou podrážkou, v tejto recenzii sa na ne pozrieme. Vyrábajú sa od veľkosti S do XXL, recenzia sa týka veľkosti XXL. Na recenziu mi capačky požičalo Nožičkovo, kde ich nájdete aj v ďalších veľkostiach a tiež aj uzavreté modely.

wildling-leto

Prevedenie

Capačky sú kožené, celé prevedenie je veľmi mäkké, prispôsobivé a príjemné detským nôžkam. Tento sandálkový model je vzdušný a vnútro je kožené. Pozrite si aj video prevedenia.

Po obvode capačiek je gumička, ktorú v prípade potreby ľahko vymeníte za voľnejšiu alebo skrátite. Tento sandálkový model sa zapína suchým zipsom.

Podrážka

Inovatívna 4-vrstvová podrážka má vzorku, je protišmyková, ohybná do všetkých smerov. Ohybnosť je zachytená vo videu. Ide v podstate o gumenú vrstvu nalepenú na vegánsku kožu. Medzi podšívkou a protišmykovou vrstvou je 3mm vložka, ktorá má izolačné vlastnosti.  Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom, krásne sedia na nôžky plutvičky.

Ako capačky Liliputi sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti XXL   cca 158x67mm.  Capačky Liliputi sedia na normálne a širšie nôžky, normálny a vyšší priehlavok. Prispôsobia sa na rôzne typy členkov, vďaka gumičke. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Capačky Liliputi sú skvelou voľbou nielen na prvé kroky, sú mäkké, prispôsobivé, majú výborný tvar špičky. Nájdete ich aj v uzavretom prevedení, ako sandálky a tiež ako čižmičky.


Similar Posts