Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Koel Bob Hydro Warm, recenzia

  • šírka nôh: užšie
  • priehlavok: nižší až stredne vysoký
  • členky: užšie až normálne

Značka Koel doslova chrlí novinky a v tejto recenzii sa pozrieme na jednu z nich, Koel Bob Hydro Warm. Tento model je zateplený vlnou a je tak vhodný na jar, jeseň a miernu zimu. V recenzii uvidíte verziu vo farbe Navy a vo veľkosti 28. Mám ich z nozickovo.sk, kde nájdete aj iné modely značky Koel a samozrejme aj iné značky.

Na úvod ešte uvediem rôzne rady, ktoré aktuálne Koel ponúka. Sú to 3 typy podrážok (názvy som si vymyslela, nie sú oficiálne 😉 )

1. vzorovaná

Poznáte ju napr. z modelov Koel Korkid. Modely na tejto podrážke sedia na užšie až stredne široké nohy. Pozrite si aj recenzie a porovnanie modelov Koel.

2. s „nožičkou“

Táto podrážka je napr. na modeli Koel Plus. Modely na tejto podrážke sedia na stredne široké a širšie nohy. Pozrite si aj recenzie a porovnanie modelov Koel.

3. s dezénom

Tento typ podrážky je napr. na modeloch Bernardo, Bernardhino. Modely na tejto podrážke sedia na stredne široké a širšie nohy. Pozrite si aj recenzie a porovnanie modelov Koel.

Prevedenie

Tento model je z brúsenej kože. Značka Koel je známa kvalitou a precíznym prevedením. Pozrite si tiež video.

Koel Bob Hydro Warm sa zapínajú na dva suché zipsy. Vnútro, vrátane stielok, je vlnené. Vlna je skvelý materiál (nielen) na zimu. Reguluje teplotu a je pohodlná.

Po obvode nechýba príjemné polstrovanie. Päta je spevnená.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je po celom obvode vytiahnutá vyššie a je aj prešitá. Podrážku môžete poznať už z predchádzajúceho modelu Korkid. Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom.

Ako Koel Bob Hydro Warm sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 28 sú 180x64mm. Koel Bob Hydro Warm sú vhodné na užšie nôžky, na nižší až  normálny priehlavok, dajú sa utiahnuť aj na úzke členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách je dieťa s nižším priehlavkom a užšími členkami. Na dĺžku sú testerovi už malé, ale inak sedia pekne, dajú sa dobre dotiahnuť. Na poslednej fotke je porovnanie s Jonap – päta Koel je oproti Jonap užšia.

Koel Bob Hydro Warm sú ideálnou voľbou na prechodné obdobie a miernu zimu. Sedia na úzke nôžky.


Similar Posts