Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Bundgaard Walker Mid Lace, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: úzke až normálne

Pozrite sa na ďalšiu zimnú novinku z dielne kvalitnej značky Bundgaard! Bundgaard Walker Mid Lace sa vyrábajú vo viacerých farbách, v recenzii je nafotená veľkosť 28 vo farbe Patrol. Za možnosť recenzovať ich ďakujem Nožičkovu, kde ich nájdete v predaji 🙂

bundgaard-walker-mid-lace

Kvalita s membránou

Zvršok je kožený, čižmičky majú TEX membránu, impregnujú sa vhodným sprejom. V oblasti päty sú prešité. Bundgaard je kvalitná značka s precíznym spracovaním, pozrite si aj video prevedenia.

https://www.facebook.com/stastne.nozky/videos/383507402823628/

Bundgaard Walker Mid Lace majú gumičkové šnúrky, ktoré sa prispôsobia. Zapínajú sa na suchý zips, ktorý je na konci prešitý pre prípadnú potrebu skrátenia.

Vnútro je zateplené jahňacou kožušinkou, majú aj vlnené vyberateľné stielky. Pozrite si aj tento článok ako udržať nohy v zime teplé.

V hornej časti aj na jazyku sú polstrované. Jazyk je po bokoch prešitý a bráni vniknutiu snehu do vnútra.

Podrážka a ohynosť

Päty sú spevnené. Vytiahnutá podrážka a ochráni zvršok pred okopaním. Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi. Tvar špičky sedí pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. 

Pod stielkami nájdete „kartón“, kvôli ktorému sú nové topánky tvrdšie. Podobne ako celoročky The Walk, nosením či ohýbaním topánky zmäknú. Video ohybnosti som nerobila z dôvodu, aby som kartón neohýbala, topánky som mala na recenziu len zapožičané.

Ako sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 28 sú 176x66mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova.

Bundgaard Walker Mid Lace sedia na užšie až normálne široké nôžky, na nižší až normálny priehlavokPri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách je dieťa s nižším priehlavkom a užšími členkami. Druhé má obuté Bundgaard Walker Pull Tex, recenzia tu. Fotka nohy na stielke slúži len pre predstavu.

Porovnanie s Protetika Rafy (175x67mm). Model Rafy je vyšší, tvar špičky aj šírka päty sú veľmi podobné. Bundgaard majú pravú kožušinu a TEX membránu, Protetika nie. Čo sa týka ohybnosti, Protetiky sú od nova mäkšie.

Čo hovoríte na túto novinku od Bundgaard?


Similar Posts