Detská obuv | Ostatné recenzie

Bundgaard The Walk, recenzia

 

Bundgaard je dánska značka, ktorá vyrába okrem aj barefoot obuv a alternatívy. Recenzia sa týka celoročiek veľkosti 27 z radu The Walk. Tieto topánočky sa vyrábajú vo veľkostiach 19 až 27, cena je okolo 55eur. Za poskytnutie topánok na recenziu ďakujem Nožičkovo, kde ich nájdete aj v ďalších veľkostiach.

bundgaard-the-walk

Zvršok aj vnútro sú kožené, topánky majú dva suché zipsy, ktoré držia pevne. Oba sú na koncoch prešité a v prípade, že by boli dlhé, je možné ich konce jednoducho odstrihnúť. Prevedenie pôsobí kvalitne, pozrite si aj video prevedenia.

bundgaard-the-walk-suche-zipsybundgaard-the-walk-vnutro

Vyberateľné stielky sú zhora kožené, zospodu penové, majú miernu podporu klenby. Odporúčam ich preto vybrať a nahradiť tenkými a rovnými stielkami, napr. z DM drogérie.

bundgaard-the-walk-stielkabundgaard-the-walk-stielka-zospodubundgaard-the-walk-stielka-zboku

Gumená podrážka je na päte a špičke vytiahnutá vyššie, aby chránila zvršok pred okopaním. Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou) je nulový.

bundgaard-the-walk-zospodubundgaard-the-walk-spicka

Tvar špičky je vhodný aj pre dominantné palce.

bundgaard-the-walk-zospodu-podrazka bundgaard-the-walk-zospodu-podrazka-tvar

Ohybnosť je pri nových topánkach menšia, najmä v oblasti päty. Časom podrážka trochu zmäkne. Pozrite si aj video ohybnosti.

bundgaard-the-walk-ohybnost-spicka

Päty sú spevnené, čiže sú ideálne pre tie deti, ktoré potrebujú päty a členky usmerniť a trochu spevniť. Celoročky sú vhodné aj na úzke členky, idú krásne utiahnuť.

bundgaard-the-walk-paty

Vnútorná dĺžka čísla 27 je 172mm (merané so stielkou) a 175mm (merané po vybratí stielky). Vnútorná šírka bez rotiahnutia zvršku je 65mm.

bundgaard-the-walk-vnutorna-dlzka-bez-stielkybundgaard-the-walk-vnutorna-sirka

Celoročky Bundgaard The Walk patria medzi alternatívy. Sú vhodné na úzke a užšie nôžky, úzke až normálne široké členky a nízky až normálny priehlavok.

Dieťa na fotkách má nohy 16,4×6,2cm, úzky členok a výrazne nízky priehlavok.

bundgaard-the-walk-obute-zbokubundgaard-the-walk-obute-detailbundgaard-the-walk-obute-zboku-detailbundgaard-the-walk-nohy-na-stielkachbundgaard-the-walk-vnutro-bez-stielkybundgaard-the-walk-bez-stielky

Similar Posts