Be Lenka Promenade, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie, niekedy aj užšie
  • členky: užšie až širšie

Toto leto na trhu pribudli novinky od slovenskej značky Be Lenka. Medzi novinkami sa objavili tri modely sandál – Flexi, Grace a Promenade. Sandále Promenade sa vyrábajú od veľkosti 36 do 43, v hnedej a jemnej červenej farbe. Recenzia sa týka sandál vo farbe Red a veľkosti 38. Cena sa pohybuje okolo 79eur.

Sandále majú minimalistické prevedenie, remienky sú kožené. Farba je tlmená červená, ani sýta, ani bledá, taká akurát, univerzálna 🙂 Hmotnosť jednej sandály je 124g. Pozrite si aj video prevedenia.

Leto je v plnom prúde, chystám pre vás recenziu na Be Lenka Promenade. Vyrábajú sa v béžovej aj jemnej červenej farbe.👇https://bit.ly/be-lenka-promenadeZatiaľ vám pridávam video prevedenia.

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Streda 8. júla 2020

Zaujímavosťou je, že na vnútornej strane sandál remienok nevchádza priamo do stielky, ale je tam ešte gumička. Vďaka tomu, sú prispôsobivé, netlačia počas chôdze na priehlavku a môžete si ich obuť aj bez rozopnutia zadného remienku pod členkom 🙂 Zadný remienok6 dierok, prispôsobí sa aj na úzke členky. Pri zapínaní je gumička, ktorá prispieva k pohodlnému obúvaniu bez rozopínania, čo ocenia najmä nosiace mamičky 🙂

Pásik medzi prstami je prišitý tak, aby netlačil a umožňoval chodidlám prirodzený pohyb. Je pripevnený k zvršku pomocou nitu.

Sandále majú koženú stielku, po celom obvode sú prešité, pod pätou je logo značky. Remienky sú uchytené medzi stielkou a platňou, nie je ich však cítiť.

Podrážka má spolu so stielkou 5-6mm (samotná platňa je hrubá 4mm). Platňa je flexibilná, pozrite si aj video ohybnosti. Sandále majú nulový drop.

Be Lenka Promenade – video ohybnosti. Všetky novinky od Be Lenka sú takto ohybné už od nova. Podrážka má spolu so stielkou 6mm. Celá recenzia už zajtra :)https://bit.ly/be-lenka-promenade

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Štvrtok 9. júla 2020

Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším (dominantným) palcom alebo mierne dlhším druhým prstom. Sedia najmä na nohy s výraznejším sklonom od palca k malíčku, s tzv. strieškou.

Dĺžka platne sandál je 249mm, šírka 98mm, záleží aj na mieste merania. Údaje sedia s tabuľkou výrobcu pri produkte. Odporúčaný nadmerok je individuálny, rátajte aspoň so 7mm nadmerkom do dĺžky. Výber vhodnej veľkosti závisí aj od nastavenia (napr. ak si remienok za pätou stiahnete viac, budete mať vpredu menší nadmerok), tvaru nôh a prstov. Ak si nie ste istí vhodnosťou, môžete využiť služby on-line barefoot poradenstva.

Be Lenka Promenade sedia najmä na normálne až širšie nohy, niekedy aj na užšie. Prispôsobia sa na úzke aj širšie členky. Sú vhodné aj pre nohy s miernymi halluxami, pretože sandále nemajú remienok vedený cez prstové kĺby.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky. Tvarovo mi sedia pekne, prsty majú priestor na prácu. Na malíčkovej strane sú mi však len tak tak, lepšie mi aj pocitovo sedel model Grace, ktorý mi nohu fixoval aj v prednej časti. Niekto má naopak rád chodidlo vpredu voľné. Na fotkách sú aj modely Grace a Flexi.

Ak sa vám recenzia páčila, zdieľajte ju ďalej 🙂

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

maxatko

Spoznajte Maxatko

V novom projekte Magazín môžete nakuknúť do zákulisia e-shopov, predajní, výrobcov a dozvedieť sa informácie o rôznych novinkách zo  sveta barefoot obúvania. Verím, že sa

beda linda - blueberry

Beda Linda vs. Blueberry, porovnanie

šírka nôh: normálne široké až široké priehlavok: nižší až vyšší členky: užšie až širšie Značka Beda je obľúbenou voľbou najmä na širšie nôžky. Na trhu pribudlo viacero

Protetika novinky jeseň/zima 2020

Protetika prichádza každú sezónu s novinkami, v tomto článku vám predstavím nové barefoot modely na jeseň a zimu 2020. Tento článok vznikol vďaka spolupráci s