Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Be Lenka Xplorer, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Be Lenka Xplorer sú ďalšou novinkou letnej sezóny 2023, z dielne obľúbenej slovenskej značky Be Lenka. Ide o model na úplne novom type podrážky, ktorý je prepracovaný, moderný a poskytne detským nohám pohodlie. Model Xplorer sa vyrába vo viacerých farebných prevedeniach od veľkosti 25 do 35. V recenzii vám bližšie predstavím model Blue & Olive Black vo veľkosti 30. Celú ponuku letných iných barefoot modelov nájdete na belenka.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok je vyrobený z prémiovej kože – nubuku. Pravidelná starostlivosť a impregnácia dopomôže k zachovaniu pekného vzhľadu a funkčnosti.

Tento model sa zapína veľmi jednoducho a rýchlo vďaka gumičke s brzdičkou. Be Lenka Xplorer pôsobia moderne a štýlovo. Pozrite si tiež video prevedenia.

Vnútorná podšívka je príjemná a mäkká. Jazyk je možné dostatočne otvoriť pre pohodlné obúvanie. Stielky sú vyberateľné.

Podrážka a ohybnosť

6mm podrážka KidsUltraGrip má vzory, je vyrobená z kvalitnej TR gumy. Po obvode je podrážka ešte prešitá. Nechýbajú ani praktické vyvýšené okraje, najmä v oblasti päty. Tvar špičky je vhodný najmä pre nohy s dominantným (najdlhším) palcom.

Výrobca udáva, že tento model nie je určený na športovanie (pri bicyklovaní, jazdení na kolobežke a iných činnostiach namáhajúcich podrážku, môže dôjsť k jej mechanickému poškodeniu).

Ako Be Lenka Xplorer sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 30  cca 20,1×7,7cm, ostatné rozmery nájdete v tabuľke výrobcu. Be Lenka Xplorer sedia na užšie až normálne široké nohy, na nižší až mierne vyšší priehlavok. Sedia výborne aj na užšie päty. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Tento model je veľmi pohodlný, podšívka je mäkká a príjemná. Sedia pekne aj na užších pätách. Ďalšou výhodou je, že sa ľahko obúvajú aj menším deťom, dajú sa dobre roztvoriť a uťahovanie je tiež jednoduché.

Podrážka je vyvýšená po obvode a tak chráni zvršok pred okopaním 🙂 Topánky sú ľahké, ohybné a štýlové, aj malému modelovi sa páčia, nechcel mi ani pózovať 😉

Be Lenka Xplorer spájajú všetko dôležité: odolnosť, nízku hmotnosť, ľahké obúvanie, sú štýlové a najmä pohodlné pre detské nôžky.


Similar Posts