Barefoot | detské barefoot | Nezaradené | Ostatné recenzie | Recenzie

Pegres BF32, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: úzke až normálne

Českú značku Pegres už mnohí z vás registrujú, dlhší čas vyrábajú detské topánky a tiež aj dospelácke. Nižšie sa pozrieme na novinku s označením BF32, ktorá sa vyznačuje najmä novým tvarom špičky. Na tieto topánočky vo veľkosti 32 som sa mohla pozrieť vďaka Nožičkovu, kde ich nájdete aj v iných farbách.

pegres-bf-32

A takto sa môžete so svojimi deťuchmi zladiť 🙂

pegres-bf-32

Prevedenie

Zvršok je z hladkej kože, po celom obvode chráni topánočky proti odretiu čierna pogumovaná koža. Na jazyku nájdete logo. Celé prevedenie je spracované kvalitne, pozrite si aj video prevedenia.

https://www.facebook.com/stastne.nozky/videos/401011157579757

Pegresky majú 4 rady očiek, cez ktoré je prevlečená gumička. Ak má dieťatko vyšší priehlavok alebo uprednostníte šnúrky, môžete ich vymeniť za čierne šnúrky, ktoré sú súčasťou balenia. Vo vrchnej časti sa zapínajú aj na remienok so suchým zips. Remienok je pripevnený k topánke nitom, dá sa teda „otáčať“ a prispôsobiť. Na niektorých nohách nemusí suchý zips úplne presne priliehať, upozorňujem, ak ste detailisti 🙂

Vnútri sú Pegres kožené, okolo členku a v zadnej časti sú polstrované. Päta nie je spevnená všitým opätkom, drží tvar vďaka viacerým vrstvám kože. V zadnej časti je uško.

Flexibilná podrážka

Stielky sú vyberateľné, tenké, rovné a krásne ohybné. Podrážka je flexibilná už ako nová, celé topánočky sú veľmi mäkké a ohybné. Pozrite si aj video ohybnosti. Tvar špičky  je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sú ideálne na  plutvičky. 

https://www.facebook.com/177727612902589/videos/792806098136024

Ako sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 32 sú 203x80mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Či je obuv vhodná, si treba overiť  aj premeraním nôh a obuvi. 

Pegres BF32 sedia na normálne a široké nôžky, nižší až mierne vyšší priehlavok, aj na užšie členky. Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách je dieťa s rozmermi nôh 197x75mm, členok užšípriehlavok nižší, päty užšie. Pegres sedia okolo členku aj priehlavku krásne.

Už ste mali možnosť vidieť alebo nosiť Pegresky? Podeľte sa so svojimi skúsenosťami do komentárov.


Similar Posts