Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Vivobarefoot Bootie, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: úzke až normálne

„Vivo“ je láska, o tom vás asi nemusím presviedčať 🙂 Dnes sa pozrieme na vydarený detský model Vivobarefoot Bootie, ktorý sa vyrába už niekoľko rokov v rôznych farebných prevedeniach. A prečo je taký obľúbený? Veď sa pozrite sami 🙂

Recenzia vznikla opäť vďaka spolupráci s Nožičkovom, kde ich nájdete alebo vám budú vedieť objednať z novej kolekcie 🙂 Pozrieme sa bližšie na veľkosť 26 vo farbe Everglade Green.

vivobarefoot-bootie

Vegánske, s dôrazom na materiál

Zvršok je vegánsky, s kombináciou plátna s prímesou recyklovateľných materiálov a vodoodpudivej tkaniny. Pozrite si aj video prevedenia.

https://www.facebook.com/177727612902589/videos/1006218949851994

Vivobarefoot Bootie sú vo vnútri textilné, majú vyberateľné termo stielky, topánky tak využijete aj v chladnom počasí. Stielky spájajú výhody termoregulačnej Outlast technológie, fólie a izolačnej peny.

Po obvode sáry sú polstrované a zateplené. Na vrchu sa prispôsobia suchým zipsom. Okrem neho majú ešte našitú gumičku. Obúvanie je teda veľmi rýchle a praktické.

Podrážka

Päta je čiastočne spevnená vyvýšenou podrážkou, na päte je uško. Vzadu sú vykrojené pre pohodlnejšie nosenie. Aj špička je chránená zvýšenou podrážkou. Podrážka má typickú vzorku, spočiatku je tuhšia, nosením zmäkne. Pozrite si aj video ohybnosti.

https://www.facebook.com/177727612902589/videos/703146170285813

Tvar špičky  je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Bootie sú vhodné na  plutvičky. 

Ako Bootie sedia?

Vnútorná dĺžka veľkosti 26 je 164mm so stielkou, 167mm bez stielky. Šírka je 67mm, nosením sa ešte poddajú. Či je obuv vhodná, si treba overiť  aj premeraním nôh a obuvi. 

Vivobarefoot Bootie sedia na normálne široké nôžky, nižší až mierne vyšší priehlavok, aj na užšie členky. Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách je dieťa s nižším priehlavkom a užšími členkami.

Je aj pre vás Vivobarefoot obľúbená značka? Ktoté modely sú pre vás naj? Napíšte mi do komentárov 🙂


Similar Posts