OK Barefoot sandálky, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny (verzia G), normálny a vyšší (verzia H)
  • členky: úzke až širšie

Táto česká značka je známa najmä detskými barefoot modelmi, vyrábajú však aj obuv pre dospelých. Názov firmy ORTO Plus sa zmenil na OK Barefoot. Detské sandále sa vyrábajú vo viacerých modeloch – Ithaka, Palm, Maya, Miami a Mirrisa, od veľkosti 21 do 34. Cena sa pohybuje okolo 37eur. Recenzia sa týka novinky – sandál Ithaka vo veľkosti 25, verzii H (na vyšší priehlavok), tiež modelu Palm vo veľkosti 30, verzii G (na nižší priehlavok). Táto recenzia vznikla vďaka spolupráci s Maxatkom, kde ich nájdete vo viacerých farbách a veľkostiach.

Zvršok je kožený, sandálky sú prešité. Šev má 3mm. Sandále sa prispôsobia remienkom so suchým zipsom.  Na konci sú remienky prešité. V prípade, že by boli dlhé, môžete konce odstrihnúť. Pozrite si aj video prevedenia.

Ok Barefoot – video prevedenia

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Utorok 23. júna 2020

Zadná časť sandálov je podšitá, zvršok na priehlavku podšitý nie je. Stielka je z brúsenej kože.

Na päte sú prešité, nemajú spevnenie. Päta drží tvar vďaka podšitiu. Na vonkajšej strane je logo. 

Sandále sú podlepené platňou, ktorá je spolu so stielkou hrubá 4mm. Podrážka je od nova ohybná, pozrite si aj video ohybnosti.

Ok Barefoot – video ohybnosti

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Streda 24. júna 2020

Tvar špičky je vhodný pre nôžky s mierne dlhším palcom, ideálne sedia nohám s druhým prstom dlhším ako palec. Sedia ja na nôžky plutvičky.

Sandále sú ušité tak, že vpredu je na prsty dostatočný priestor. Ku koncu recenzie nájdete fotky porovnania so sandálmi Baby Bare, ktoré majú priestoru menej.

Vnútorné rozmery sú vo veľkosti 25, verzii H 164x66mm, vo veľkosti 30, verzii G198x74mm. Rozmery súhlasia s tabuľkou Maxatka. Odporúčaný nadmerok je maximálne 0,8cm. Či je obuv vhodná, si overíte premeraním nôh a obuvi.

OK Barefoot vo verzii H sedia na užšie aj normálne široké nôžky, normálny a vyšší priehlavok. V menších číslach sedia aj na nižší priehlavok. Dajú sa utiahnuť aj na užšie členky. Verzia G sedí aj na úzke členky, je vhodná pre nižší priehlavok aj vo väčších číslach. Ak si nie ste istí typom nôh vášho dieťaťa, môžete využiť služby online poradenstva.

Na fotkách je dieťa s rozmermi nôh 192x74mm, členok užšípriehlavok nižší, päty užšie. Obuté má Palm vo verzii G, pekne sa dajú utiahnuť aj na úzky členok.

Nižšie na fotkách je dieťa s rozmermi nôh 158x64mm, členok užšípriehlavok nižší, päty užšie. Obuté má Ithaka vo verzii H, pekne sa dajú utiahnuť aj na úzky členok.

Porovnanie s Tikki. Tikki majú užšiu podrážku v oblasti päty, OK Barefoot vďaka strihu sedia lepšie na užšie členky. Podrážka na Tikki sa na strane palca stáča skôr ako je to na OK Barefoot.

Porovnanie s Baby Bare. Podrážka v oblasti päty je užšia na sandálkach Baby Bare, opäť vďaka strihu sedia OK Barefoot lepšie na úzke členky a nízke priehlavky. OK Barefoot majú špičku vyššie strihanú a je tam na prsty väčší priestor do výšky oproti Baby Bare. 

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

maxatko

Spoznajte Maxatko

V novom projekte Magazín môžete nakuknúť do zákulisia e-shopov, predajní, výrobcov a dozvedieť sa informácie o rôznych novinkách zo  sveta barefoot obúvania. Verím, že sa

beda linda - blueberry

Beda Linda vs. Blueberry, porovnanie

šírka nôh: normálne široké až široké priehlavok: nižší až vyšší členky: užšie až širšie Značka Beda je obľúbenou voľbou najmä na širšie nôžky. Na trhu pribudlo viacero

Protetika novinky jeseň/zima 2020

Protetika prichádza každú sezónu s novinkami, v tomto článku vám predstavím nové barefoot modely na jeseň a zimu 2020. Tento článok vznikol vďaka spolupráci s