detské barefoot | Ostatné recenzie

ORTOplus Mirrisa, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: užšie až širšie

V tejto recenzii vám predstavím sandále ORTOplus Mirrisa z dielne českej značky. Recenzia sa týka veľkosti 29, verzia G – na nižší priehlavok. Sandále sa vyrábajú vo veľkostiach 23 až 34, cena je okolo 37eur. Za poskytnutie sandál na recenziu ďakujem Nožičkovo, kde nájdete aj ostatné veľkosti a vzory.

Prevedenie

Zvršok je kožený, oba remienky je možné pekne prispôsobiť suchým zipsom.Remienky na koncoch zapošité, v prípade, že sú príliš dlhé, môžu sa na konci odstrihnúť. Stielka je kožená. Prevedenie aj šitie je precízne, pozrite si aj video prevedenia.

Päty sú len jemne spevnené, koža nosením ešte zmäkne. Pekne sedia aj na úzke päty a členky.

Podrážka

ORTOplus Mirrisa majú ohybnú gumenú podrážku hrubú iba 2mm, pozrite si aj video ohybnosti. Tvar špičky je vhodný pre miene dominantné palce, ideálne sú na nohy s druhým prstom rovnako dlhým alebo mierne dlhším ako palec.

Ako sandále Mirrisa sedia?

Vnútorná dlžka meraná meradlom aj metrom od stredu päty po šitie je 194mm, po koniec podrážky 197mm. Nadmerok odporúčam max. 0,9cm. Vnútorná šírka bez roztiahnutia je 72mm. Vnútorné rozmery ostatných veľkostí nájdete tu.

Sandále sedia na užšie až normálne široké nohy, vďaka regulácii oboch remienkov sedia pekne aj na úzkych členkoch a nízkych priehlavkoch. Na vyššie priehlavky sú vhodné modely s označením H.

Dieťa na fotkách má rozmery nôh 184x72mm, päty široké 46mm, nízky priehlavok a úzky členok.

Similar Posts