Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

OK Bare Pine, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké a širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: normálne až širšie

Nový model Ok Bare Pine sú nižšie celoročné topánky, vhodné na prechodné obdobie a na chladnejšie letné dni. V recenzii vám predstavím veľkosť 30. Celú ponuku Ok Bare nájdete v maxatko.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok je z brúsenej kože, tento model má zlaté hviezdičky 🙂 Pravidelnou a správnou impregnáciou zabezpečíte nepremokavosť a krajší vzhľad topánok. Pozrite si aj video prevedenia a ohybnosti.

Vnútro je kožené, takisto aj stielky. Ok Bare Pine sa viažu šnúrkami, môžete ich v prípade potreby nahradiť gumičkami s brzdičkou, nájdete ich napr. v galantérii.

Po obvode otvoru nechýba polstrovanie. Päta je stredne spevnená.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je po obvode vyvýšená a tiež aj prešitá. Nosením zmäkne, ohybnosť je zachytená vo videu. Rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou (drop)je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi. Tvar špičky  je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sú vhodné aj na plutvičky a skosený tvar prstov (s prudším sklonom k malíčku). 

Ako Ok Bare Pine sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 30 sú 198x75mm, čo sedí s tabuľkou maxatko.sk.  OK Bare Pine sedia na normálne a širšie nohy, nízky až vyšší priehlavok, normálne a širšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách je tester s nízkymi priehlavkami a úzkymi členkami. Na priehlavku išli šnúrkami dotiahnuť, ale okolo členkov boli voľné, pretože sedia na normálne a širšie členky.

Porovnanie s Beda. Typovo sú tieto dva modely podobné, Ok Bare majú viac skosenú špičku, čo býva niekedy pri Beda problém a mnohí teda túto novinku ocenia 🙂

ok-bare-pine

Ok Bare sú ideálnou voľbou na stredne široké a širšie nôžky, aj na vyššie priehlavky.


Similar Posts