Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Bobux I-Walk Hi Court Seashell, recenzia

  • šírka nôh: užšie
  • priehlavok: nižší až stredne vysoký
  • členky: užšie až normálne

V tejto recenzii vám bližšie predstavím celoročné vyššie topánky Bobux I-Walk Hi Court. Názov je dlhý, ale recenzia bude stručná a výstižná 🙂 Tento model je vhodný na prechodné obdobie, počas chladných letných dní a s merino ponožkami aj na miernu zimu. V recenzii je veľkosť 31 v krásnej ružovej farbe. Celú ponuku Bobux nájdete v maxatko.sk.

Prevedenie

Zvršok je kožený, tento model je vyšší a vhodný na prechodné obdobie (jar, jeseň) a tiež na miernu zimu s merino ponožkami. Využijete ich aj počas chladných letných dní. K udržaniu zvršku v dobrom stave a vodoodolnosti dopomôže vhodná a pravidelná impregnácia. Pozrite si tiež video prevedenia.

Vo vnútri je mäkká a príjemná textília, poznte ju aj z iných Bobux modelov. Model Hi Court sa zapína 3 suchými zipsami.

Po obvode otvoru sú polstrované päta je stredne spevnená.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka má vzorku a je po celom obvode vytiahnutá vyššie . Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky je vhodný najmä na nohy s mierne dlhším druhým prstom. 

Ako Bobux I-Walk sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 31  205×60mm, čo sedí s tabuľkou maxatko.sk. Topánočky sedia na užšie nohy, nižší až stredne vysoký priehlavok. Sedia na užšie až normálne členky. Na úzke päty sedieť nemusia, odporúčam vyskúšať. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú obuté na nohách s nižšími priehlavkami a úzkymi členkami. Dotiahnuť šli pekne 🙂

Bobux I-Walk Hi Court poskytnú nohám pohodlie, sedia na užšie nohy.


Similar Posts