Barefoot | barefoot dospelí | detské barefoot | Recenzie

bLifestyle nižšie celoročky, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: úzke až normálne

Obľúbené bLifestyle prišli s nižšími celoročkami, ktoré sa vyrábajú až do veľkosti 36. V tejto recenzii sa pozrieme na veľkosť 32. Na recenziu mi bLifestyle požičalo Nožičkovo, kde ich nájdete vo viacerých veľkostiach.

Prevedenie

Zvršok je z voskovanej kože a GOTS bavlny. K udržaniu zvršku v dobrom stave a vodoodolnosti dopomôže vhodná a pravidelná impregnácia. Celé prevedenie pôsobí kvalitne a precízne, pozrite si aj video. 

Zapínajú sa ľahko vďaka dvom suchým zipsom, ktoré sú prevlečené cez kovové očká. Nechýba ani praktické putko na jazyku.

Vnútro je kožené, koža je bez chrómu. Rovnako aj vyberateľné stielky. Po obvode je polstrovanie, bLifestyle sedia aj na úzke členky. Päta nie je spevnená tvrdším opätkom.

Podrážka

Podrážka je po celom obvode topánok vytiahnutá vyššie, od nova je krásne ohybná. Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky je vhodný na nohy s dominantným (najdlhším) palcom a tiež s mierne dlhším druhým prstom. Sedia aj na mierne plutvičky.  

Ako bLifestyle sedia?

Vnútorné rozmery bLifestyle Loris vo veľkosti 32  211x78mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. bLifestyle sedia na užšie až normálne široké nohy, nižší až normálny priehlavok. Dotiahnete ich aj na užšie členky. Ak má dieťa väčší „kopček“, sedieť v menších veľkostiach nemusia. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú obuté na nohách s úzkymi členkami a nižšími priehlavkami, dali sa krásne dotiahnuť a sedeli aj na členkoch.

bLifestyle krásne sedia na typy nôh, kde je niekedy problém nájsť niečo vhodné. Sú to kvalitné a odolné topánky.


Similar Posts