Barefoot | barefoot dospelí

Barefoot tenisky Be Lenka Whiz, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Barefoot tenisky Be Lenka Whiz sú jarnou novinkou 2023. Sú ľahké, priedušné a dostupné vo viacerých farbách, až do veľkosti 47. V tejto recenzii sa môžete dočítať o modeli Beige vo veľkosti 38. Celú ponuku nájdete na belenka.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Zvršok je textilný, z väčšej časti tvorený sieťovinou. Tenisky sú ľahké a vďaka polstrovaniu a použitým materiálom sú veľmi pohodlné. Šnúrkami si tenisky ľahko prispôsobíte. Štýlovo a farebne sa hodia k rôznym typom oblečenia a sú zároveň unisex. Pozrite si tiež video prevedenia.

Vnútro je sieťované, polstrované najmä v oblasti päty a členkov. Be Lenka Whiz majú vyberateľné froté stielky. Päta je stredne spevnená.

Podrážka a ohybnosť

Nový typ podrážky s prešitím je flexibilný, ohybnosť je zachytená vo videu. Vyvýšenie v oblasti päty ochráni zvršok pred odrením. Tvar špičky je vhodný najmä pre nohy s dominantným (najdlhším) palcom.

Ako Be Lenka Whiz sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 38  cca 245×cca 97mm, ostatné rozmery nájdete v tabuľke výrobcu. Pri výbere vhodnej veľkosti odporúčam skôr menší nadmerok, pretože pocitovo sú tenisky dlhšie. Čo sa týka šírky, tento parameter je prispôsobivý, šírka závisí od obvodu prstových kĺbov. Be Lenka Whiz sedia na normálne široké a širšie nohy, na nižší až mierne vyšší priehlavok. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm. Hneď na prvé obutie sú pohodlné vďaka polstrovaniu a použitým materiálom. Pri chôdzi sa pekne prispôsobia, netlačia. Nový typ podrážky je krásne ohybný.

Tenisky sa ľahko kombinujú s rôznymi typmi oblečenia. Celkovo ich hodnotím pozitívne, sú ľahké, štýlové, univerzálne a pohodlné.


Similar Posts