Barefoot | Obuv pre dospelých | Recenzie

Angles Fashion Afrodita Light, recenzia

Angles Fashion je česká značka, vyrábajú až 12 barefoot modelov pre dámy a pánov. Modely sú športovo-elegantné, väčšina spĺňa požiadavky aj na dress code. Ak pracujete v odvetví, kde sa vyžaduje elegancia, môžu byť pre vás tie pravé 🙂

Angles Fashion vyrába 4 modely baleríniekužšie Harmonia a Athena, širšie Afrodita a Afrodita Light. Táto recenzia sa týka práve modelu Afrodita Light vo farbe Magnolia a veľkosti 38. Balerínky sa vyrábajú od veľkosti 35 do 43, cena je 2490Kč. Použite pri objednávke z https://www.anglesfashion.cz/ kód ANGLESNOZKY a získajte zľavu 5%. Zľava platí do 31.8.2020

angles-fashion-afroditaNa rôzne príležitosti

Zvršok je kožený, koža je veľmi pekná, v rôznych svetelných podmienkach hádže trochu iný odtieň. Po celom obvode sú balerínky prešité. Na vonkajšej strane je v zadnej časti logo značky.

Hmotnosť jednej topánky vo veľkosti 38 je 134g. Pozrite si aj video prevedenia.

https://www.facebook.com/watch/?v=642700346658411

Balerínky sú podšité v oblasti päty a v prednej časti. Špička je vystužená, krásne drží tvar, nekrčí sa. Po bokoch je všitá gumička, ktorá je elegantne skrytá, vďaka tomu pekne držia na nohe. Stielka je kožená, je precízne prilepená, čo pre niektoré značky nie je samozrejmosť. Celé prevedenie je kvalitné a precízne.

Podrážka je svetlá, so vzorkou (na fotkách je zámerne „špinavá“). Má hrúbku 3mm. Rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou (drop), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi.   Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším (dominantným) palcom a tiež pre nohy s najdlhším druhým prstom.

Od nova je podrážka ohybná, pozrite si aj video ohybnosti.

https://www.facebook.com/stastne.nozky/videos/312821889843699/

Ako sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 38 sú 249mm. Vnútorná šírka závisí od obvodu prstových kĺbov (OPK), je cca od 93 do 97mm. Čím máte OPK menší, tým viac pustia do šírky. Zvlášť balerínky sú šité tak, že platňa a stielka je užšia ako vnútro.

Angles Fashion Afrodita sedia na normálne a mierne širšie nohy, nižší až normálny priehlavok. Sedia aj na úzke členky a päty. Ak si nie ste istí vašim typom nôh, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky.  Z „komerčných“ baleríniek mi nesedeli zatiaľ žiadne, mala som doteraz teda ušité na mieru. S Angles Fashion sme si sadli, sú veľmi pohodlné a kvalitné.

Balerínky som podrobila testovaniu, zvládli šoférovanie aj prechádzku v daždi. Môžete ich naimpregnovať sprejom. Čo je pre mňa ešte super, dá sa v nich utekať za deťmi 🙂 Mala som ich k šatám, na príležitosť aj bežnému outfitu. Sú praktické, pekné a pohodlné. Zatiaľ som teda s nimi maximálne spokojná a zvažujem ďalšiu farbu 🙂

Máte balerínky Angles Fashion tiež? Podeľte sa so svojimi skúsenosťami.

Similar Posts