Barefoot | barefoot dospelí

Barefoot sandále Be Lenka Iris, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké

Be Lenka Iris sú minimalistické barefoot sandále, ktoré sú univerzálne a ako stvorené na horúce letné dni. Vyrábajú sa vo viacerých farbách, od veľkosti 36 do 43. V recenzii vám bližšie predstavím model Nude vo veľkosti 38. Celú ponuku letných sandál a ďalších atraktívnych modelov nájdete na belenka.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Ide o kožené sandále v jemnej nude farbe, ktorá je univerzálna a ľahko sa kombinuje. Remienky sú kožené a zapínajú na suchý zips. Tým pádom si ich viete pekne prispôsobiť. Remienok, ktorý vedie cez prstové kĺby je na konci prešitý pre prípad, že by bol dlhý. Stačí ho jednoducho odstrihnúť. Remienok okolo členkov má decentné logo. Pozrite si tiež video prevedenia.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je zospodu gumená. Kožené stielky sú po obvode prešité. Ohybnosť podrážky je zachytená vo videu. Tvar špičky je vhodný najmä pre nohy s dominantným (najdlhším) palcom.

Ako barefoot sandále Be Lenka Iris sedia?

Rozmery podrážky vo veľkosti 38  cca 25×9,4cm, ostatné rozmery nájdete v tabuľke výrobcu. Remienkom sa dá šírka, respektíve objem prispôsobiť, čiže parameter šírky je približný. Tieto sandále Be Lenka sedia na užšie až normálne široké nohy. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, tým pádom je mi tento model úzky, čo vidieť aj na fotkách. Remienok mi utláča palec do neprirodzenej polohy. Potrebovala by som pár milimetrov na šírku, aby to bolo v poriadku.

Sandále pôsobia minimalisticky, odtieň nude je neutrálny a hodí sa k rôznym outfitom. Ak sa chystáte napríklad na dovolenku, postačia vám jedny sandále 😉

Veľkou výhodou je jednoduché prispôsobenie remienkov, ktoré sa zapínajú na suchý zips a zároveň ostávajú sandálky decentné. Je to super najmä ak vám opúchajú v lete nohy.

Barefoot sandále Be Lenka Iris sú skvelým spoločníkom na horúce letné dni. Sú univerzálne, štýlové, pôsobia decentne a hodia sa k rôznym typom oblečenia. A najmä sú zdravé a pohodlné 🙂


Similar Posts