detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Sandále Bundgaard Sebastian, Stella

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižšie až normálne
  • členky: užšie až normálne

Sandále Bundgaard Sebastian a Stella sú ideálnou voľbou na letné mesiace, ak vyhľadávate vzdušné sandálky s hrubšou podrážkou a pevnejšou pätou. Zároveň sa dajú pekne suchými zipsami prispôsobiť nôžkam. Vyrábajú sa do veľkosti 32. Nižšie vám predstavím veľkosť 29. Celú ponuku nájdete v Nožičkove.

wildling-leto

Prevedenie

Zvršok sandál je kožený, sandálky majú možnosť prispôsobenia 2 suchými zipsami v spodnej časti a 1 suchým zipsom okolo členku. Celé prevedenie je kvalitné a prepracované, pozrite si aj video.

Stielka sandál je kožená a príjemná. Po obvode sú sandále polstrované a päta je pevnejšia.

Podrážka

Podrážka je hrubšia, zo začiatku tuhšia, nosením zmäkne. Ohybnosť je zachytená aj vo videu. Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Sú vhodné aj na mierne plutvičky. 

Ako sandále sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 29 sú 186×70-72mm. Do šírky sú prispôsobivé. Vnútorné rozmery sedia s tabuľkou Nožičkova.

Sandále Bundgaard sú vhodné na užšie až normálne široké nôžky, nižší až normálny priehlavok, dajú sa utiahnuť aj na užšie členky.  Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Nižšie na fotkách je dieťa s užšími nohami, členok užšípriehlavok nižší, päty užšie. Sandále sedeli veľmi dobre aj okolo členku, veľkostne by sedelo lepšie väčšie číslo.

Tieto Bundgaard sandále sú prepracované a kvalitné, majú pevnejšiu pätu a hrubšiu podrážku. Ak hľadáte práve takéto sandále na leto, budú ideálnou voľbou.


Similar Posts