Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Sandále Keen CNX, recenzia

  • šírka nôh: normálne až širšie
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: úzke až širšie

Značka Keen je známa outdoorovou obuvou. Sandále Keen CNX sú skvelou odolnou alternatívou do lesa či lesnej škôlky. Recenzia sa týka veľkosti 31. Často bývajú v akcii na eobuv.sk

keen-cnx

Prevedenie

Zvršok tvorí kombinácia brúsenej kože a vodeodolný polyester, podšívka je antibakteriálna a odvádza pot. Sandále sú prateľné. Majú suchý zips, ktorým je možné priestor okolo členku prispôsobiť aj na úzke členky. Na priehlavku sa tiež krásne prispôsobia vďaka sťahovacej gumičke. Pozrite si aj video prevedenia.

Stielky sú z materiálu EVA, majú úpravu proti zápachu a v oblasti päty, prstov a klenby sú jemne tvarovanéPäty nie sú spevnené, sandále sú vhodné aj na úzke päty a členky. Jedna topánka váži 160g.

Podrážka

Podrážka je potiahnutá aj na špičku, prsty sú chránené. Pod pätou sú mierne vyvýšené, drop je okolo 0,5cm. Protišmyková podrážka má štruktúru, ohybnosť je minimálna, no očakávať ju od takého druhu obuvi je asi zbytočné. Pozrite si aj video ohybnosti.

Tvar špičky nie je vhodný pre výrazne dominantné palce. Lepšie sedia na nohy s druhým prstom rovnako veľkým alebo dlhším ako palec.

Ako Keen CNX sedia?

Vnútorná dĺžka veľkosti 31 je 194mmvnútorná šírka 75mm. Sandále Keen CNX sú vhodné na normálne široké až širšie nohy, normálny a nízky priehlavok, normálne a úzke päty a členky. Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Vďaka regulácii gumičkou a suchým zipsom sa dajú krásne prispôsobiť. Keen CNX sú prateľné, vodeodolné, špičky chránené pred okopaním. Uplatnia sa v lesnom teréne, v lesných škôlkach či na horskej turistike. Často bývajú v akcii na eobuv.sk

Dieťa na fotkách má nohy s  romzmermi 18,2x7cm, nízky priehlavok a úzky členok.


Similar Posts