Detská obuv | Ostatné recenzie

Sandále Keen CNX, recenzia

 

Značka Keen je známa outdoorovou obuvou. Sandále Keen Seacamp CNX sú skvelou odolnou alternatívou do lesa či lesnej škôlky. Recenzia sa týka veľkosti 31.

keen-cnx-sandale

Zvršok tvorí kombinácia brúsenej kože a vodeodolný polyester, podšívka je antibakteriálna a odvádza pot. Sandále sú prateľné. Majú suchý zips, ktorým je možné priestor okolo členku prispôsobiť aj na úzke členky. Na priehlavku sa tiež krásne prispôsobia vďaka sťahovacej gumičke. Pozrite si aj video prevedenia.

keen-cnx-sandale-suchy-zips

Stielky sú z materiálu EVA, majú úpravu proti zápachu a v oblasti päty, prstov a klenby sú jemne tvarované.

keen-cnx-sandale-stielka-patakeen-cnx-sandale-stielka-spickakeen-cnx-sandale-zboku-zvnutra

Päty nie sú spevnené, sandále sú vhodné aj na úzke päty a členky. Jedna topánka váži 160g.

keen-cnx-sandale-pata

Podrážka je potiahnutá aj na špičku, prsty sú chránené.

keen-cnx-sandale-spredu

Pod pätou sú mierne vyvýšené, drop je okolo 0,5cm. Protišmyková podrážka má štruktúru, ohybnosť je minimálna, no očakávať ju od takého druhu obuvi je asi zbytočné. Pozrite si aj video ohybnosti.

keen-cnx-sandale-zboku

Tvar špičky nie je vhodný pre výrazne dominantné palce. Lepšie sedia na nohy s druhým prstom rovnako veľkým alebo dlhším ako palec.

keen-cnx-sandale-podrazkakeen-cnx-sandale-špička

Vnútorná dĺžka veľkosti 31 je 194mmvnútorná šírka 75mm. 

keen-cnx-sandale-meradlo-plus-12keen-cnx-sandale-meradlo-clevermess

Sandále Keen CNX sú vhodné na normálne široké až širšie nohy, normálny a nízky priehlavok, normálne a úzke päty a členky. Vďaka regulácii gumičkou a suchým zipsom sa dajú krásne prispôsobiť. Sandále sú prateľné, vodeodolné, špičky chránené pred okopaním. Uplatnia sa v lesnom teréne, v lesných škôlkach či na horskej turistike.

Dieťa na fotkách má nohy s  romzmermi 18,2x7cm, nízky priehlavok a úzky členok.

keen-cnx-sandale-obute keen-cnx-sandale-obute-zboku keen-cnx-sandale-obute-paty keen-cnx-sandale-obute-priehlavok keen-cnx-sandale-obute-zhora

Similar Posts