Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Bundgaard Birk Navy, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nižší až stredne vysoký
  • členky: užšie až normálne

Novinka jesene 2021 – vyššie celoročky s membránou Bundgaard Birk. Tento model je radený do alternatív kvôli tuhšej podrážke. Tvar špičky je anatomický, po tejto stránke je teda všetko v poriadku.. V tejto recenzii vám predstavím veľkosť 31. Celú ponuku značky Bungaard nájdete v maxatko.sk

Prevedenie

Zvršok je kombinácia kože a textílie, tento model má aj membránu. Nezabúdajte na vhodnú impregnáciu. Birk sú vhodné na prechodné obdobie a miernu zimu. Pozrite si tiež video prevedenia.

Vnútro je mierne zateplené, podšívka pripomína flis. Vyberateľné stielky sú tiež zateplené. Sú trochu tvrdšie, môžete ich nahradiť tenšími stielkami. Jazyk je po bokoch prišitý.

Zapínajú sa na dva suché zipsy. Po obvode otvoru sú polstrované päta je spevnená.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je po celom obvode vytiahnutá vyššie . Ohybnosť je zo začiatku nízka, nosením trochu zmäknú. Z tohto dôvodu sa radia medzi alternatívy. Ohybnosť je zachytená vo videu. Tvar špičky je vhodný najmä na nohy s mierne dlhším druhým prstom. 

Ako Bundgaard Birk sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 31  191×74mm, čo sedí s tabuľkou maxatko.sk. Sedia na užšie až normálne široké nohy, nižší až stredne vysoký priehlavok. Sedia na užšie až normálne členky. Na úzke päty nie sú vhodné. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Na fotkách sú obuté na nohách s nižšími priehlavkami a úzkymi členkami. Celkovo sedia veľmi dobre, tester má však úzke päty a Bundgaard sú v päte širšie.

Bundgaard Birk sú ideálne na prechodné obdobie a miernu zimu, sedia na užšie až stredne široké nohy. Na výber je viacero prevedení.


Similar Posts