Be Lenka Eazy, recenzia

  • šírka nôh: normálne a širšie
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: úzke až širšie

Slip-ony patria medzi obľúbenú obuv, jednak sú štýlové, ale najmä ľahko sa obúvajú 🙂 Na webe už nájdete jednu recenziu na tento druh obuvi – model Droptop od Feelgrounds. V tejto recenzii vám predstavím novinku od slovenskej značky Be Lenka – model Eazy. Tieto novinky sú dostupné od veľkosti 36 do 46, v troch jednofarebných prevedeniach – navy, sand a blue. V ponuke nájdete aj tmavomodré s bielymi bodkami 🙂 Recenzia sa týka modelu Sand vo veľkosti 38.

Tento model je vhodný aj pre vegánov, zvršok je textilný. Skombinujete ich k športovému aj elegantnejšiemu outfitu. Nemusia sa ich báť ani páni, vyzerajú naozaj štýlovo 🙂 Pozrite si aj video prevedenia.

Be Lenka Eazy sú ďalšie zo série "Obujem ľahko a rýchlo" čo ocenia aj nosiace mamičky.Pozrite si video prevedenia. Kúpite vo viacerých farbách tu 👇👇👇https://bit.ly/be-lenka-eazy

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Štvrtok 6. augusta 2020

Tento druh obuvi sa ľahko obúva, nemá žiadne zapínanie, po bokoch jazyka sú gumičky.

Vnútro je podšité textíliou. Vyberateľné stielky sú zhora textilné, zospodu penové, rovnako ako na modeli Ace.  Na stielkach je logo, informácie o veľkosti a použitých materiáloch. Stielky sú ohybné, rovné, hrúbka je cca 3mm.

V oblasti Achillovky a okolo členka sú vystužené. Päta je čiastočne spevnená podrážkou, ktorá je vytiahnutá vyššie, inak sa dá pekne ohnúť do vnútra topánky.

Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi. TPU podrážka je po celom obvode topánky je vytiahnutá kúsok vyššie, na päte je logo. Má jemnú vzorku a drážky. Odnova je ohybnosť dobrá, pozrite si aj video ohybnosti.

Be Lenka Eazy – video ohybnosti. Podrážka má jemnú vzorku, je ohybná už od nova. V oblasti päty je podrážka vytiahnutá vyššie, čo dopomôže k ochrane zvršku pred opotrebovaním, najmä pri šoférovaní. Be Lenka Eazy sú spojením štýlu a praktickej stránky. Vyrábajú sa v 4 farebných prevedeniach, od veľkosti 36 do 46 👇https://bit.ly/be-lenka-eazy

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Nedeľa 9. augusta 2020

Tvar špičky sedí nohám s dominantným (najdlhším) palcom a tiež nohám s najdlhším druhým prstom.  Ak máte skosený tvar prstov od palca k malíčku, tzv. striešku, budú vám sedieť ideálne.

Vnútorné rozmery vo veľkosti 38 sú 245x95mm, pri menšom obvode prstových kĺbov majú do šírky o pár milimetrov viac. Vnútorná dĺžka sedí s tabuľkou výrobcu. Pozor, stielky sú užšie.  Či je obuv vhodná, si však treba overiť  aj premeraním nôh a obuvi.

Be Lenka Eazy sedia na normálne a širšie nohy, nižší aj normálny priehlavok. Po nahradení originálnej stielky tenšou, napr. z DM, získate na priehlavku viac priestoru. Sedia aj na úzke členky. Ak si nie ste istí vhodnosti topánok pre vás, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky. Tvarovo mi sedia pekne, prsty majú priestor na prácu.

Porovnanie s Be Lenka Ace. Model Be Lenka má na priehlavku zvršok viac elastický a prispôsobivý, pocitovo mi sedeli lepšie. Model Eazy mi bol príjemnejší bez originálnej stielky.

Porovnanie s Feelgrounds Droptop. Feelgrounds sú užšie, na strane palca sa špička skôr stáča. Ak máte nižší až normálny priehlavok, či užšie päty, budú vhodnejšie Be Lenka Eazy, prípadne Feelgrounds s menším nadmerkom. Pre normálne a vyššie priehlavky sú vhodnejšie Feelgrounds Droptop. Sú v oblasti priehlavku vyššie, materiál aj gumičky sú poddajnešie. vyrábajú sa tiež v Knit verzii.

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

ANGLES FASHION zľava 5% s kódom ANGLESNOZKY zľava platí do 31.8.2020

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

beda-mauro

Beda Mauro, recenzia

šírka nôh: normálne a široké priehlavok: normálny a vysoký členky: užšie až širšie V tejto kratšej recenzii sa pozrieme na známu českú značku Beda, model Mauro. Ide

turisticke-decathlon

Turistické topánky z Decathlonu

Včera som bola testovať moje turistické topánky z Decathlonu, ktoré budem využívať na náročnejšie túry. Na menej náročné túry nosím barefoot tenisky Merrell. Na tieto

groundies-amsterdam

Groundies Amsterdam, recenzia

šírka nôh: užšie až normálne široké priehlavok: nižší až vyšší členky: úzke až širšie Na webe chýbajú recenzie pánskych topánok vo väčších číslach, preto to idem aspoň