Be Lenka Ace, recenzia

  • šírka nôh: normálne a širšie
  • priehlavok: nižší až normálny
  • členky: úzke až širšie

Pod značkou Be Lenka vychádza tento rok veľa noviniek, okrem obuvi pre dospelých začala výroba detských barefoot topánok. V tejto recenzii sa pozrieme na dospelácky model Ace, ktorý sa vyrába v štyroch farbách, od veľkosti 36 do 46, cena sa pohybuje okolo 109eur. Recenzia sa týka veľkosti 38 vo farbe Purple. Na konci recenzie nájdete výsledky testovania.Zvršok je priedušný, vyrobený zo syntetickej textílie, výrobca udáva 100 % PES. Zvršok je kombinovaný elastickou „pleteninou“ a „kožou“, ide o vegánske materiály :). K výhode elastického zvršku sa dostanem na konci recenzie. Hmotnosť jednej topánky vo veľkosti 38 je 192g. Pozrite si aj video prevedenia.

Be Lenka Ace – video prevedeniaKúpite vo viacerých farbách tu: https://bit.ly/be-lenka-barefoot-obuvRecenzia a výsledky testovania budú čoskoro na webe 🤗

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Streda 10. júna 2020

Viažu a prispôsobujú sa šnúrkami. Stačí si ich však raz nastaviť a pokiaľ nemáte vyšší priehlavok, obujete si tenisky rýchlym našuchnutím :).

Vnútro nie je podšité, okrem oblasti päty a časti špičky. Podšitie na špičke zaručuje, že zvršok pekne drží tvar a nekrčí sa.

Stielky sú vyberateľné, z vrchnej strany bavlnené, zospodu penové. Na stielkach je logo, inormácie o veľkosti a použitých materiáloch. Sú ohybné, rovné, hrúbka je cca 3mm.

Okolo členku majú lemovaciu gumičku, pekne sa prispôsobia, gumička je príjemná. V oblasti Achillovky sú vystužené. Päta je čiastočne spevnená podrážkou, ktorá je vytiahnutá vyššie, inak sa dá pekne ohnúť do vnútra topánky.

Drop (rozdiel medzi hrúbkou podrážky pod špičkou a pätou), je nulový, čo je jedno z kritérií barefoot obuvi. TPU podrážka je po celom obvode topánky je vytiahnutá kúsok vyššie, na päte je logo. Má jemnú vzorku a drážky. Odnova je ohybnosť dobrá, pozrite si aj video ohybnosti.

Be Lenka Ace – video ohybnosti. Na videu sú nové tenisky.Okrem fialovej sa vyrábajú aj v modrej, čiernej a béžovej farbe. Recenzia už čoskoro 🙂 https://bit.ly/be-lenka-ace

Uverejnil používateľ Šťastné nôžky Štvrtok 11. júna 2020

Tvar špičky je vhodný pre dominantné (najdlhšie) a tiež pre nohy s najdlhším druhým prstom.  Ak máte skosený tvar prstov od palca k malíčku, budú vám sedieť ideálne.

Vnútorné rozmery vo veľkosti 38 sú 245x95mm, pri menšom obvode prstových kĺbov majú do šírky o pár milimetrov viac. Vnútorná dĺžka sedí s tabuľkou výrobcu. Pozor, stielky sú užšie.  Či je obuv vhodná, si však treba overiť  aj premeraním nôh a obuvi.

Be Lenka Ace sedia na normálne a širšie nohy, nižší aj normálny priehlavok, vďaka šnúrkam sa ešte prispôsobia. Sedia aj na úzke členky. Ak si nie ste istí výberom vhodnej obuvi, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky. Tvarovo mi sedia pekne, prsty majú priestor na prácu.

porovnanie s Feelgrounds Original

porovnanie s Mukishoes Obsidian low

porovnanie s Anatomic (odkaz zobrazí iba členom skupiny)

Tenisky som aktívne testovala približne dva týždne. Skúšala som ich nosiť s ponožkami aj naboso, naboso to bolo pocitovo pre mňa lepšie. Čo je tiež super, netreba ich šnurovať, stačí si ich natiahnuť na nohy, čo oceníte pri deťoch. Je to praktické aj pre nosiace maminy a oteckov 🙂

Vďaka vyvýšenej podrážke na päte sa v Be Lenka Ace dobre šoféruje. Otestovala som aj neplánovaný dážď a prechod cez vysokú mokrú trávu. Tenisky do mokra nie sú, ale rýchlo vyschnú 🙂

Ak by so mala doterajšie testovanie zhrnúť, sú to univerzálne tenisky, praktické na obúvanie, prispôsobivé na nízky aj normálny priehlavok. Odolná podrážka vám zabezpečí kontakt s povrchom a zvršok vzdušnosť počas letných dní.

Ak sa vám recenzia páčila, zdieľajte ju ďalej 🙂

Share on facebook
Share on email

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on email

Predstavujeme značky:

Zľavové kódy:

FREET zľava 15% s kódom NOZKY15

PEERKO

zľava 150CZK s kódom STASTNENOZKY150 pre objednávku nad 1500CZK

zľava 250CZK s kódom STASTNENOZKY250 pre objednávku nad 2500CZK

zľava 500CZK s kódom STASTNENOZKY500 pre objednávku nad 5000CZK

Zľavy platia do 31.10.2020, platia aj pre menu EUR (na vrchu e-shopu prepnite CZK na EUR), zľava sa následne prepočíta na eurá

DOTS od BAREFU zľava 5% s kódom 2880ts5 

KOBERČEKY od bebee zľava 50% na doprave s kódom stastnenozky

VAWA zľava 5% s kódom stastnenozky5

Najčítanejšie články:

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

súvisiace

vivobarefoot-tracker-fg

Vivobarefoot Tracker FG

Turistcké topánky sú v barefoot svete celkom špecifická kategória, je ich celkovo na trhu málo. O to viac sa teším, že sa s vami môžem