Barefoot | detské barefoot | Nezaradené | Ostatné recenzie | Recenzie

Baby Bare Shoes Febo Go, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké až širšie
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Baby Bare Shoes Febo Go sú novinkou na jar 2022. Ide o nízke celoročky – topánky odolné voči vode, využiteľné takmer po celý rok. Vyrábajú sa do veľkosti 33. Okrem týchto noviniek má Baby Bare v ponuke aj celoročky Spring, na konci recenzie nájdete tieto dva modely porovnané. Značku Baby Bare nájdete v predaji v nozickovo.sk

wildling-leto

Prevedenie

Zvršok je kožený, špička je chránená okopovým pásikom. Pozrite si aj video. Pravidelná starostlivosť a impregnácia dopomôže zachovať topánky funkčné a pekné. 

Vnútro je kožené, tiež vyberateľné stielky, ktoré sú po celej ploche perforované. Zapínajú sa na dva suché zipsy. Tento model nemá putko na jazyku.

Po obvode otvoru sú polstrované, päta je jemne spevnená. Jej ohybnosť je zachytená vo videu.

Podrážka a ohybnosť

Podrážka je rovnaká ako na ostatných modeloch Baby Bare Shoes. Po obvode je vyvýšená. Je ohybná a nosením ešte zmäkne. Ohybnosť je zachytená vo videu.

Tvar špičky je vhodný pre nohy s najdlhším palcom, ale aj mierne dlhším druhým prstom. Baby Bare sú ideálne na nôžky plutvičky.

Ako Baby Bare Shoes Febo Go sedia?

Vnútorné rozmery veľkosti 29 194x76mm, čo sedí s tabuľkou Nožičkova. Baby Bare Go sedia na stredne široké a široké nohy, nižší až mierne vyšší priehlavokužšie a širšie členky. Pri kombinácii širší členok a vyšší priehlavok môže byť suchý zips kratší. Na jazyku tiež chýba putko. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Porovnanie s Baby Bare Spring – model Go nemá putko na jazyku, na špičkách má okopové pásiky.

Suché zipsy sú na nohy s nízkymi priehlavkami a úzkymi členkami ideálne. Na vyšších priehlavkoch a širších členkoch budú vyzerať ako na fotkách nižšie.

Na fotkách nižšie má topánky obuté dieťa s nízkymi priehlavkami a úzkymi členkami.


Similar Posts