Barefoot | detské barefoot | Ostatné recenzie | Recenzie

Be Lenka Snowfox Kids, recenzia

  • šírka nôh: normálne široké
  • priehlavok: nižší až vyšší
  • členky: užšie až širšie

Be Lenka Snowfox Kids sú extra teplé barefoot snehule, ktoré poskytnú pohodlie a tepelný komfort aj počas mínusových teplôt. V tejto recenzii vám predstavím prevedenie 2.0 vo farbe Black, vo veľkosti 35. Model Snowfox Kids sa vyrába vo viacerých farebných prevedeniach od veľkosti 25 do 35. Celú ponuku iných barefoot modelov nájdete na belenka.sk

be-lenka-jar-2023

Prevedenie

Základom barefoot snehúľ je, aby boli pohodlné, ľahké a aby sa dali dobre utiahnuť. Tieto kritériá zamedzia tomu, aby deti v snehuliach „šúchali“ pri chôdzi o zem alebo chodili neprirodzene. Musím povedať, že Snowfox snehule spĺňajú všetky tieto kritériá a navyše poskytujú vysoký tepelný komfort.

Vodeodolný zvršok je príjemný, netlačí nohy, čo býva častým javom u snehúľ najmä v oblasti členkov. Nechýba ani membrána. Nezabudnite na pravidelnú starostlivosť a impregnácu, čo dopomôže k zachovaniu pekného vzhľadu a funkčnosti.

Vďaka šnúrkam sa dajú snehule stiahnuť a prispôsobiť na rôzne typy členkov, lýtok a druhov oblečenia. Šnúrky sú dostatočne dlhé a jednoducho sa stiahnu brzdičkou. Voľný koniec šnúrok zastrčte pod šnúrky 🙂 V našom prípade by som šnúrky skrátila nakoľko má malý tester uzučké členky a lýtka.

Tip: Konce skrátených šnúrok zatavte zapaľovačom, aby sa „zapečatili“.

Vnútorná podšívka aj stielky sú vlnené, príjemné a teplé. Stredná vrstva stielok je hliníková, pomáha udržiavať tepelný komfort. Spodná vrstva je gumená, protišmyková. Tým, že sú stielky vyberateľné, jednoducho sa presušia v prípade potreby. V Be Lenka mysleli na každý detail 🙂

Podrážka a ohybnosť

6mm podrážka je čiastočne vyrobená z gumového odpadu. Okraje sú po obvode vyvýšené, najmä v oblasti päty. Tvar špičky je vhodný najmä pre nohy s dominantným (najdlhším) palcom.

Ako Be Lenka Snowfox Kids sedia?

Vnútorné rozmery vo veľkosti 35  cca 22,8×8,5cm, ostatné rozmery nájdete v tabuľke výrobcu. Snehule Snowfox sedia na normálne široké nohy, na nižší až mierne vyšší priehlavok. Sedia aj na užšie členky. Pri výbere vhodnej obuvi môžete tiež využiť služby on-line poradenstva.

Ako som už vyššie písala, snehule Snowfox Kids sú navrhnuté tak, aby sa dali dobre prispôsobiť na rôzne typy členkov, priehlavkov a lýtok. Vďaka šnúrkam sa ľahko dotiahnú a ich nosenie je pohodlné.

Snehule sú ľahké a vďaka vlnenému vnútru sú teplé. Hliníková vrstva stielok prispieva k udržaniu tepelného komfortu. Na hliníkovej vrstve je ešte jedna gumová, ktorá zase bráni neželanému posúvaniu stielky pri chôdzi. Vyvýšená podrážka je praktická, chráni zvršok pred okopaním. 🙂 Už teraz sa teším kedy nasneží 🙂

Be Lenka Snowfox Kids spĺňajú všetky kritéria pre barefoot snehule. Sú ľahké, prispôsobivé, dajú sa dobre utiahnuť a sú teplé. Sú teda ideálnou voľbou na zimné obdobie.


Similar Posts