Barefoot | barefoot dospelí | Recenzie

Vivobarefoot Tracker FG, recenzia

  • šírka nôh: užšie až normálne široké
  • priehlavok: nízky až vyšší
  • členky: úzke až širšie

Turistcké topánky sú v barefoot svete celkom špecifická kategória, je ich celkovo na trhu málo. O to viac sa teším, že sa s vami môžem podeliť o fotky a dojmy týchto Vivobarefoot Tracker FG 🙂 Vyrábajú sa v dámskej aj pánskej verzii a vo viacerých farbách. Na recenziu mi ich poslalo Nožičkovo dámsku verziu vo farbe Botanical Green a veľkosti 39. V prípade záujmu vám vedia Vivobarefoot Tracker objednať.

vivobarefoot-tracker-fg

Kvalitné prevedenie s premyslenými detailami

Zvršok je z brúsenej kože, topánky sa teda ošetrujú impregnačným sprejom. Topánky majú vodoodpudivú úpravu.

be-lenka-jar-2023

Kvalitné prevedenie, premyslené detaily

Vďaka šnúrkam sa krásne prispôsobia, Tracker majú kovové očká a háčiky, šnúrky sú prevlečené aj cez jazyk. Polstrovaný obvod sáry a jazyk prispieva ku komfortu počas nosenia. Pozrite si aj video prevedenia.

Vnútro je textilné, jazyk sa dá krásne otvoriť, obúvanie je jednoduché.

Vivobarefoot myslí aj na praktickú stránku, Tracker majú v zadnej časti uško, podrážka je po obvode, vzadu aj vpredu vyvýšená. Súčasťou sú aj vyberateľné termo stielky, ktoré vám zabezpečia tepelný komfort.

Podrážka do terénu

Podrážka má výraznú vzorku, podrží vás v rôznom teréne a poskytne vám určitý kontakt s povrchom. Tvar špičky je vhodný pre nohy s dominantným (najldhším) palcom aj mierne dlhším druhým pstom. Ohybnosť je horšia, nosením zmäknú.

Ako Vivobarefoot Tracker sedia?

Vnútorné rozmrey veľkosti 39 254x94mm, šírka závisí od obvodu prstových kĺbov.

Vivobarefoot Tracker FG sú vhodné pre úzke až normálne široké nohy, nízky až vyšší priehlavok. Vďaka šnúrkam sa prispôsobia. Ak máte väčší obvod prstových kĺbov, môžu byť pocitovo tesné, priestor získate ak vyberiete termo stielku. Na moje nohy 24×9,5cm to nestačilo, pocitovo ani tvarovo to nebolo ono. Ak si nie ste istí vhodnosťou topánok, môžete využiť služby on-line poradenstva.

Rozmery mojich nôh sú 24×9,5cm, mám normálne-nižšie priehlavky, užšie členky. V oblasti prstových kĺbov ma pocitovo tlačili aj po vybratí termo stielky. Tvarovo ani šírkovo nie sú pre mňa vhodné.

Ste už majiteľom niektorého modelu od Vivobarefoot? Máte skúsenosti aj s trailovou podrážkou v teréne? Podeľte sa s nami o skúsenosti 🙂


Similar Posts